Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nagy herezacskó tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagy herezacskó tetszik nektek lányok? Érdekel egyáltalán titeket annyiba, mint a farok hossza vagy a fanszőr? Az enyém zavar, hogy a zacsim kicsi és nem olyan lógós. Emiatt a boxerban sem dudorodik ki annyira a csomag.

Figyelt kérdés

nov. 23. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

A nagy tetszik, igen. De igazán senkit nem érdekel. Tök mindegy milyen, nem ez számít, ahogy az sem, hogy mekkora lankadtan és milyen hosszú, stb...

Tetszik a fekete haj, de attól barnával is járnál. Tetszik a barna szem, de nem zárja ki, hogy kék szeművel legyél, stb-stb.

nov. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Tapasztalatom szerint szeretik, ha méretesebb, de nem ez a döntő szempont.
nov. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a kisebb szoros zacsik jobban tetszenek. Nem szeretem ha csattog kutya pózban
nov. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hidegen hagy. A farok hosszához hasonlítani meg nevetséges.
nov. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tetszik a nagyobb zacsi, de amúgy meg sokadrendű kérdés számomra.
nov. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a nagy zacsi nem annyira jön be. Egy kicsi de feszesebb szőrtelen zacsi sokkal szexibb. :)
nov. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is olyan dolog,mint a noi mell. Nem tehetsz rola,milyen. Engem pl nem érdekel nokent :D nem is igazan tetszik. Lattam ilyet is,olyat is.
nov. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

NEHOGY SZŐRÖS LEGYEN. AZ UNDORÍTÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A farok hossza minimum 30 centi legyen. Alatta ne is próbálkozz senkivel. Úgyis csak lekopnek aztán elfutnak. Ezt tartsd észben aztán foglalkozz a zacsival.

ápr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!