Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiaknál is van előváladék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál is van előváladék izgalmi állapotban? Mitől függ?

Figyelt kérdés

Szakítottam a párommal, 8 éves kapcsolat volt. A végére a szex is egy kötelező program volt csak, síkosítóval vagy bő nyállal minden esetben.


1 hete vagyunk külön, de talàlkoztunk tegnap és nem bírtuk ki szex nélkül.

Azt vettem észre, hogy merevedés után 5-10 perccel, ahogy elővettem a farkam, nagyon nagyon előváladékos volt. Majd amikor benyúltam az “exemnek”, ő is iszonyatosan csúszott, tocsogott szinte.


Annyira más érzés volt így szexelni, hogy kb 10mp alatt végem lett.

Majd a következő 1 órában még 3x szexeltünk.


Azóta nem tudom elfelejteni ezt az érzést, sosem éreztem ilyet, korábban sem. Mitől alakul ki ez az érzés? Lehet fokozni, vagy van síkosító, aminek nagyon hasonló az állaga?


Vagy nem a síkosságon van a hangsúly, hanem a felfokozott vágyakon, azért volt ennyire jó?


nov. 23. 16:03
 1/3 A kérdező kommentje:
A szexuális igényem amúgy napi 1 aktus, nagyon ritkàn 2, ezért volt nagyon meglepő ez az egész.
nov. 23. 16:04
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Igen szokott előváladék lenni, nekem van olyan, hogy csak neten beszélgetek 1-1 jó ismerőssel és meg kell törölnöm a farkamat, ha előveszem.
nov. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alkattól, genetikától függ, ez egyénileg változó. Mint a szőrös mellkas. Nem mindenkinek van.
nov. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!