Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ekkora a különbség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora a különbség férfiaknál előváladék terén?

Figyelt kérdés
Eddig három pasival voltam együtt, egyiknek se volt számottevő. De tegnap együtt voltam valakivel, akinek viszont annyi jött, hogy meglepődtem. Azt hittem, hogy elélvezett. Ez normális? 24/L

2019. jan. 16. 17:43
 1/7 StevenUp ***** válasza:
11%

Igazából az a nem normális hogy ilyenekre figyelsz ahelyett hogy élveznèd az aktust :D

Igazából nem tök mindegy? :)

2019. jan. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, mert tényleg érdekel :D
2019. jan. 16. 17:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért furcsállod ezt?


Két elélvezés között is tud nagy különbség lenni és ezt nagyon sok dolog meghatározhatja. Az előváladék is ilyen, legalábbis én azt figyeltem meg, hogyha tovább tart úgymond az inger, akkor több előváladék és több sperma is jön.

2019. jan. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig egyforma,izgalmi állapottól függ az előváladék mennyisége.
2019. jan. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Akkor van nagyon sok előváladék, ha nagyon durván felizgulok. Nyilván nagyon bejöttél neki, vagy nagyon felizgattad.
2019. jan. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A csajoknál is hatalmas különbségek vannak nedvesedés terén.
2019. márc. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha igazán felizgulok, nekem is bőven van, és a java akkor kezdődik, ha beteszem.

Szerencsére így nem kell análnál sem sikosító

2022. nov. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!