Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Rosszlányokon mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Rosszlányokon mennyire korrektek a lányok. Azzal találkozol aki a képeken van? Van akin érezni hogy csak a pénzért csinálja és nagyon unja?

Figyelt kérdés
2023. nov. 24. 00:41
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Olvass véleményeket.

Én nem kvázok, de volt hogy megnéztem kik vannak fent, mert ismerősöm mondta, hogy a szomszédja fent van és linkelte. Meg néha szóba jött. 1-2 évente 1-2x ha felnézek. Ilyenkor, ha van időm és kedvem megnézem a véleményeket is. Sok helyen olvasni, hogy "a képek csalókák" és hasonlókat.

2023. nov. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

#1

Mi köze annak hogy a szomszédod meg stb. fent van a kérdéshez? xD

2023. nov. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

#2:

Ja a szomszédos dologról annyit elfelejtettem, hogy a tetkók nélkül van fent az oldalon, de a való életben elég nagy tetoválásai vannak pl vállon, mellnél, combon is.

2023. nov. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Most komolyan...ott van pl Bish Barbie, lehet hogy nem érzed, hogy unja, de már elmondta a videóiban, hogy gyűlöli a kuncsaftjait. A többiek is így vannak ezzel. csak férfiak tudnak ilyen igénytelenek lenni h mégis odamennek
2023. nov. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Előfordulhat kamukép (azaz hogy konkrétan más van a képen mint aki ajtót nyit), de leginkább az hogy élőben rosszabbul néz ki mint a retusált képeken. A műtermi fotókból legalább 2-3 pontot vonj le, de sűrűn megeshet hogy 5 évvel és 15 kg-vel korábbi kép van feltöltve.

Mindegyik nagyon unja, nem szerelemből csinálják, csak van amelyik ügyesebben palástolja, van amelyik meg nem. Általában (de nem minden esetben igaz!) a magasabb árazású profik.rvák akik rutinosabbak ezen a téren, hitelesebben tudják eljátszani a szerepüket.

2023. nov. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
El kell olvasni a beszámolókat. Amelyik lány nem engedélyezi, ahhoz nem szabad menni. Akinek nincs legalább 20x annyi elfogadott (tehát pozitív), mint elutasított (tehát negatív), ahhoz sem szabad menni.
2023. nov. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Én még nem csalódtam ott, de csak egyszer-kétszer jártam, nem rendszeresen.
2023. nov. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Videken mar csak vallalhatatlan hulladekok vannak
nov. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!