Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy oldalon írtam ki hogy én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy oldalon írtam ki hogy én szűzként szűz férfival jönnék össze azt mondják tapasztaltal kéne mert ő tudja mi kell egy nőnek az ágyban szerintem ez hülyeség egy szűz férfi is lehet jó az ágyban ki nevetek szinte csak neten szerintem meg van a maga ?

Figyelt kérdés
2023. nov. 25. 13:29
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
azaz ki nevetnek neten
2023. nov. 25. 13:29
 2/19 anonim ***** válasza:
57%
Autót vezetni is jobb úgy tanulni, ha olyan tanít aki szintén nem rendelkezik semmi tapasztalattal.. ja nem. :D :D :D
2023. nov. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
szerintem meg van a maga hangulata vagy milye hogy egymással veszítjük el nem értem miért ítélnek el emiatt tegyük hozzá nő társaim is
2023. nov. 25. 13:31
 4/19 A kérdező kommentje:
látom itt is sok az ítélkező ember
2023. nov. 25. 13:32
 5/19 anonim ***** válasza:
55%
Ha neked a bénázós maszatolás "hangulat" akkor csináld. kedves egészségedre.
2023. nov. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
2 válaszoló te férfi vagy? mert ha igen azért írod mert egy nő csábász vagy tudod nem adom magamat akárkinek oda
2023. nov. 25. 13:35
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
Másfelől, csak azért, mert valaki több nővel volt már, ugyanúgy nem biztos, hogy jó az ágyban és tudja, hogy mitől döglik a légy. 😃
2023. nov. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
nem vagyok ku*va nekem olyan kell aki előttem senkivel nem volt
2023. nov. 25. 13:36
 9/19 anonim ***** válasza:
17%

Van baj a toronyban.

De azt csinálsz amit akarsz, de azt már tudjuk hogy tulajdonképp picsogni jöttél ide. :D :D :D

2023. nov. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%

Jó, ez már a másik véglet.

Ha te szűzzel akarod az elsőt, semmi gond. De könyörgöm, honnan jön ez a marhaság, hogy ku*va lennél, ha olyannal lennél, aki előtted volt mással is?

Az meg már egy teljesen más szint...

2023. nov. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!