Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az utóbbi időben sokat gondolo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utóbbi időben sokat gondolok arra, hogy flegma, lekezelő nőkkel találkozom, és persze ennek megfelelően bánnak velem. Másnak van ilyen fantáziája, vagy tapasztalata? Én férfi vagyok, nők és férfiak véleménye is érdekel.

Figyelt kérdés

2023. aug. 6. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kapcsolatban vagyok. Rendesen elnyom barátnőm:)
2023. aug. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Volt egy osztálytársam gimiben. Nem volt a középpontban, átlagos lány volt külsőre, bár én kifejezetten vonzónak tartottam. Ő a legjobb barátnőjét is állandóan ugráltatta, elküldte a büfébe, hozatta vele a táskáját, ivott a teájából és hasonlók, többször össze is vesztek miatta. Amikor osztálykirándulásra mentünk vonattal, lábtartónak használta a barátnőjét, aki szemben ült vele. Tipikus flegma csaj volt, aki semmibe vesz másokat, ugráltatja őket és azt hiszi, bármit megtehet.

Engem is volt hogy csicskáztatott, mert mivel dögösnek tartottam, próbáltam közel lenni hozzá. Hozatott velem innivalót sulis rendezvényen, ráíratta velem a nevét a pohárra, stb.

Róla rengeteget fantáziáltam, de 0-24-ben nem tudnék együtt lenni egy ilyen lánnyal, mert kikészülnék teljesen. Nem is bánom hogy végül nem jöttünk össze :D

Inkább egy jól színészkedő barátnő lenne jó, aki néha eljátsza az agresszív, flegma, nárcisztikus csajt, más napokon viszont kedves és megértő. De baromira beindítanak az ilyen lányok, szóval ha ő nyomulna, nem biztos hogy ellen tudnék állni :)

2023. aug. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!