Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A harmincas éveimben járok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A harmincas éveimben járok és olyan magas a libidóm, hogy szinte egész nap a szexen jár az eszem. Ez normális? Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Egész nap a szexen jár az eszem. Ha kielégítem magamat naponta akár többször is akkor sincs nagyon változás. Komolyan úgy érzem, hogy ha annyi lenne a dolgom, hogy egész nap szexeljek az is kevés lenne. Van párom egyébként. Tud is róla de nem tud vele mit kezdeni. Ő beéri kevesebbel is amit megértek. Nem is hibáztatom ezért. Nyilván velem van valami gond. Sokan vannak így ezzel?

nov. 26. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Nem normális,beteg vagy.
nov. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is magas a libidóm, de szerencsére a páromnak is hasonló :)

34/N

nov. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is magas 27F
nov. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Eltérő az emberek libidója, egyénfüggő. A túl kevés ha nulla, a túl sok ha a mindennapi teendők ellátásában akadályoz (tanulás, munka stb.). A párod meg kösse fel a gatyát és igyekezzen tartani a lépést ha hosszú távon is azt szeretné, hogy együtt maradjatok :) Vagy vigyen el egy többes buliba :D
nov. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 50 évesen is így vagyok.
nov. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hasonló cipő.


Nekem napi 2-3, párom heti 1. Én vagyok a nő,24 éves. Így jártam. C:

nov. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is magas


31/N

nov. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy nőként vagy férfiként rosszabb ez a felállás de legalább nem vagyok egyedül.
nov. 26. 18:13
 9/10 Senior Séf ***** válasza:
Nincs veled semmi gond. A férfiak agyában 4x akkora területet foglalnak le a faj-, mint a létfenntartási funkciók. Ezért átlag 17 mp-enként eszünkbe jut a szex, és jószerivel egész nap tudnánk dugni. A gond majd akkor jön el, amikor csak a kínzó vágy marad, képesség nélkül.
nov. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát nekem szerencsére ezzel nincs gondom. Rengeteget edzek és nagyon potens vagyok miatta. Vagy simán csak genetika, nem tudom de nagyon sokat áll.
nov. 26. 19:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!