Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki pasik közül nagyon szeret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki pasik közül nagyon szeret nyalni, mi volt a leghosszabb idő, ameddig csináltátok?

Figyelt kérdés
Volt még befolyásoló tényező (a csaj szereti nagyon, csaj személye, fazonja, élvezése, punci alakja, bármi más), vagy csak így jött ki?

nov. 30. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kb 20 percen át csinálhattam legtovább. Szeretek nyalni, mindig addig csinálom amíg a partner véget nem vet neki.

31F

nov. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Fogalmam sincs, nem mérem stopperrel, de voltak hosszú nyalásaim. Főleg a kapcsolatunk elején, akkor még kicsit feszélyezve érezte magát. Na nem a nyalás miatt, hanem mert még újak voltunk egymásnak. Most már nem kell olyan hosszan csinálnom és finoman szoktam a popsiját is ujjazni.
nov. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Az a befolyásoló tényező, hogy női orgazmus függőségem van😔😁


Szóval, simán van olyan, hogy 5-6 orgazmust összenyaligátorkodok, már ha a partner vevő erre.


Nyilván a csikló orgazmus után érzékennyé vállik, ilyenkor jönnek a levezető/átvezető simogatások, csókok a combokra, hastájékra, és kis idö múlva jöhet az újjab falási menet!😉


Időt nem tudok sose figyelem.


35/F

dec. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Kicsit több volt ,mint 1 óra. Nem akart szexelni a leányzó első randin, kitartó nyelvelésem jutalma egy jó lovaglás lett.
dec. 1. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mérem. De ha kéri élvezésig. Nagyon szeretem adni.29f
dec. 1. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan fél óra, szerette
dec. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Mivel alapból nyalás mániás vagyok van, hogy órákig is. Közbe iktatva egy-két aktussal. Feleségemről van szó, így a fétisen kívül a személye még a fő tényező, meg az hogy milyen jókat tud ettől is élvezni. Az orgazmusára egyébként is rá vagyok kattanva, mert ahogy élvez, és közben, utánna az arca ahogy megváltozik, az leírgatatlanul tetszik. Erre még jobban begerjedek én is.
dec. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
2 ora volt a legtobb. Majdnemhogy egy pozban. A csaj elvezte, de részeg volt es alapbol nehezen volt orgazmusa. Nekem mar fájt az élet, borzaszto volt a végére. Többször nem is csinaltam neki onnantol.
dec. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
1.5 óra a vége már szenvedés volt nekem, másnap fájt a nyelvem
dec. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
21%
15 óra. Nem vicc. Csak vizet inni jártunk ki, még enni is elfelejtettünk. (Fájt utána mindenünk napokig, mert ennek egy jó része 69-ben ment, és a barátnőm véresre szopta-szorította a farkam, miközben én egy napon át nyaltam. De ezt csak utána vettük észre. Ő is kikészült, járni-ülni alig tudott napokig.) 23 éve történt az akkori barátnőmmel, aki egy évvel fiatalabb nálam. F 45
dec. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!