Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, mit csinálnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, mit csinálnátok, ha a férfi partneretek kinyitná a fiókját és meglátnátok benne egy pasikra való erényövet?

Figyelt kérdés

dec. 1. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Rákérdeznék, hogy mizu vele.Ha neki ez a fétise, akkor nem egymást keressük, nekem ez nem menne. Ránézésre mondjuk nem tudom, mitől más egy férfiaknak kitalált erényöv.
dec. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Megkérdezném tőle, hogy mi ez, mert gyaníthatóan nem tudnám beazonosítani a tárgy fukcióját.
dec. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

Eléggé elgondolkodtatna a dolog, mert én egy férfival akarok járni és nem egy betegelméjű puhapöccsel.

Tehát ha az az övé, akkor felraknám neki, kidobnám a kulcsát és elköltöznék tőle amilyen hamar csak tudnék.

dec. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
3, slay
dec. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Rátenném, a kulcsot magamhoz venném és elkezdeném csicskáztatni. Pár napig bezárva tartanám, akármilyen jól viselkedne.

Sínylődjön, könyörögjön, pitizzen csak a szabadulásáért.

Persze végig kihívóan viselkednék, öltöznék, sminkelnék.

Azt hiszem legalább egy hétig bezárva tartanám.

dec. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Gondolom ez csak trollkodás volt.
dec. 2. 23:49
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

5#

Lehet épp ez a vágya. Tudnál így élni egy ilyen pasival?

dec. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Biztos meglepődnék, de amúgy elengedném a dolgot. Amíg engem nem akar bevonni, hordja nyugodtan. Engem nem zavar. De sajnos engem egyáltalán nem izgat a téma.
dec. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Mondanam, hogy felejtos. Vagy az erenyov vagy a pasi.
jan. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
3-as ezt tennéd vele és még te minősíted őt betegelméjűnek? Nagyon ellentmondásos vagy.
jan. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!