Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, akik már nem szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik már nem szűz nővel vesztették el, milyen volt az első alkalom?

Figyelt kérdés

Párkapcsolat volt, vagy csak alkalmai kaland, mennyire volt tapasztalt a nő/hogy állt hozzá? És milyen élmény volt?

Köszi előre is a válaszokat!



dec. 2. 16:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Jo
dec. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%

Jó, gyorsan elmentem először.

Megértő volt, segítőkész, odaadó.

dec. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
21 voltam, jó volt, nem tudom mit vársz válasznak.
dec. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%
15 voltam ,Siófok nyaralás szüleimmel is baráti házaspár.A hölgytag egy párjánál jó tíz évvel fiatalabb szőke,kék szemű bomba 30 éves csaj.
dec. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon jó volt, kár hogy gyorsan elsültem, de szinte rögtön volt folytatás.
dec. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Gyors, sajnos. :/


Viszont a lány utána odabújt hozzám, megpuszilt majd azt mondta, hogy "este majd folytatjuk, jó?" Aztán rácuppant a nyakamra, meg puszilgatott össze-vissza.


Ez volt a legpozitívabb tapasztalatom egy lánnyal addig a pillanatig.

4 évig voltunk együtt, teszem hozzá.

dec. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 sipekilaci ***** válasza:
87%
Az első partnernőm tapasztalt volt már. Két éves párkapcsolat után közvetlen szakításuk után kerültünk össze. Kíváncsi volt, hogy tényleg nagy farkam van-e? (Az volt, kb 19 centi akkor) Viszont tudta, hogy még addig csak recskabajnok vagyok, így nagyon türelmes volt és így jól sikerült. Együtt is maradtunk majd 3 hónapig. De a végére már én is rutinos voltam.
dec. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%

Legelső barátnőmmel veszítettem el 18 évesen, ő is 18 volt. De előtte egy majdnem 3 éves párkapcsolata volt, és szexeltek rendszeresen. Nos tényleg szerettük egymást, és ő is nagyon odavolt értem, rengeteget húzta az agyam, amíg ágyba nem kerültünk, és nagyon perverznek tűnt a legjobb értelemben, állandóan írta, hogy most mit csinálna velem, és hogy ő majd bevezet mindenbe, stb stb. Nem is telt el sok idő, eljött az első alkalom ideje, persze én halálra izgultam magam, mert mint minden fiú, azt hittem, hogy kicsi a farkam, béna vagyok, és a többi szokásos.

Eljött a várva várt pillanat, hát pont az ellentétje volt, mint amit előtte előadott :) Kis csókolózás, simogatás, összebújás, majd kifeküdt és várta, hogy dugjam. Bedugtam neki, persze kellett segítsen, mert nem sikerült magamtól betegyem, mert nagyon szűk volt. Kicsit csalódott voltam, mert ugye nem úgy zajlott az egész, mint amit elképzeltem és amit előadott nekem. És a teste is, hááát... Aztán bedugtam a puncijába, az is teljesen más volt, mint amit én elképzeltem, valahogy nem volt jó. Ennek ellenére mégis éreztem, hogy mindjárt elsülök. Maszatoltam egy kicsit, szerintem 2-3 perc se telt el, kihúztam, és beterítettem a hasát. Ugyanis az volt az egyetlen jó dolog, hogy gumi nélkül csináltuk. Akartam még ujjazni utána, vagy nyalni, de mondta, hogy ő az ujjazást nem szereti, a nyalás meg olyan fúúj (persze ő sem szopott). Én meg álltam, hogy akkor most mit csináljak :) Kb olyan volt, mintha ő lett volna szűz, nem én. Folytattuk még ezt néhány hónapig, mindig csak misszionáriusban, mindig ugyanaz a forgatókönyv... De mondjuk már kezdett jó lenni, mert amúgy jó szűk és nedves puncija volt, és ő is élvezte már láthatóan. De orgazmusa sosem volt tőlem. De néhány hónap után éreztük, hogy jobb ha barátok maradunk, és lépünk tovább. 10 év elteltével is baráti viszonyunk van, ez a jó az egészben :)

dec. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolat volt. Teljesen türelmesen állt hozzám, bevezetett minden részletbe :)
dec. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
97%

16 évesen anyám barátnője látogatott meg, mikor tudta, hogy egyedül vagyok otthon. Nehezen fogtam fel, hogy mennyire egyértelmű és számára mennyire természetes az, amiért jött. Leginkább arra emlékszem, hogy rendkívül nagy zavarban voltam. Mivel érzelmileg nem volt köztünk korábban semmi, szinte hihetetlennek éreztem a dolgot. Ezért és a tapasztalatlanságom miatt, mindvégig úgy kellett türelmesen bátorítania és irányítania. Az első alkalom így elég gyorsra sikerült, de a kb. negyedórányi szünet utáni másodikat már nem siettem el.

Az utána következő napokban, szinte kívülállóként, lassan tudatosodva, de nagyon jóleső érzéssel fogtam fel, hogy mi történt velem.

dec. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!