Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megismertem egy pasit pár éve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy pasit pár éve és valamiért nem bír elengedni?

Figyelt kérdés

A szomszéd városban lakik, 3 éve ismertem meg. Én teljesen odáig voltam érte, ő csak laza kapcsolatot akart, amit el is fogadtam és mikor épp nem volt senki komolyabb, össze is jártunk szexelni hétvégente. Neki közben soha nem volt senkije ,mert azért Messengeren tartottuk a kapcsolatot.

Aztán volt, hogy lett valakim és eltűntem az életéből hetekre és végül mindig ő keresett,hogy hiányzik neki az együtt töltött idő. De hát csak szex, meg néha fagyizas, vacsora volt, szüleinek mutatott be amit nem is értettem.

Most újra szingli vagyok, ő is és keresett, hogy újra találkozzunk. De nem tudom így ennek mi értelme van. Nem akar kapcsolatot, csak szexet, de ha nem keressük egymást,meg folyton keres, hogy látni szeretne.

Szerintetek?


dec. 2. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Magának se vallja be, de ez már rég több... adj ultimátumot.. vagy mindent, vagy semmit.
dec. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát én is gondoltam erre. De félek attól, hogy ha komolyabb lenne köztünk és mire én is beleélném magam, ő behúznà a kéziféket.
dec. 2. 19:08
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem mondtam hogy éld is bele magad, csak tegyél egy próbát..
dec. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Meglátjuk. Nem biztos,nehogy szeretnék egy ilyen bizonytalan kapcsolatot.
dec. 2. 19:47
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Ezért mondom, beleélni csak a biztosba.. de egy próbaüzem belefér.. szerintem.
dec. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem... na ezt mi a távolból nem tudjuk eldönteni. Sajna nem vagyunk gondolatolvasók, hogy

a) szimplán csak szexet akar

b) akar többet is csak valamiért nem mer, vagy nem tud kötődni.

Az hogy a) v. b) akkor tudod meg, ha teszel egy próbát.

dec. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amikor nincs neki olyan nő, aki az esete, akkor előveszi a B meg a C meg a D verziót.

Elteszik azokat a nőket a fiókba tartalékba, akik szerelmesek beléjük, mert az ilyeneket sokkal könnyebb előrángatni, ha épp nem elérhető egy jó nő, mint itt gyakorin vagy társkeresőn becserkészni valakit csak szexre. Tudod az a sok körítés, mire belemegy egy idegen nő...

Prostinál olcsóbb és gusztusosabb is. A markánál vonzóbb.

Felesleges beleképzelni olyat, hogy nem tud téged elfelejteni meg nincs túl rajtad. Hidd el, ha szerelmes lenne, le se tudnád vakarni.

De akkor jössz rá, hogy igazam van, ha meglátod, hogy milyen pincsikutyává válik egy számára jó nő közelében...

dec. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Neked is csak egy életed van, ez a pasi nekem így eléggé komolytalannak tűnik, nem megbízható, és nem vállal felelősséget. Az a tapasztalatom, hogy laza kapcsolatok működhetnek egy bizonyos ideig, de óhatatlan, hogy az egyik fél többet érez bele, hiszen ha nem működne, nem lennétek jól meg egymással. Semmi esetre sem akarom a pasit leszólni, hiszen nem is ismerem, de ne hagyd magad azért kihasználni.
dec. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A leírásod eleje pont ránk íllik.

Csak nekünk rendes kapcsolat lett belőle.

Ő mondta be az unalmast én még mindig szeretem sajnos.

Fél éve nem vagyunk együtt.

Simán szerethet. De lehet csak éppen nincs kivel.

Max nem éled bele magad.

dec. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!