Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ha egy nő orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha egy nő orálisan kielégít titeket, más szemmel fogtok nézni rá azután? Kevésbé tekintitek egyenrangúnak, kvázi csökken a szemetekben egy kicsit?

Figyelt kérdés

Szoktam hallani, milyen hangnemben beszélnek férfiak erről, hogy kibeszélik egymással a barátnőik technikáját, mintha nem akarnák megadni a tiszteletet a téma intimitásának, vagy úgy fogják fel, hogy a nő ezzel nekik behódol, esetleg kicsit még meg is alázza magát/ő a csajt "a szó jó értelmében".

Megnehezíti ez a dolgokat pl. számomra, aki egy általam nagyon szeretett partnernek szeretnék megadni mindent, ami telik tőlem, de tartok tőle, hogy a férfiak ebben így nem a szeretetből eredő örömszerzési szándékot látják, hanem mondjuk azt, hogy "behódoltam" nekik, esetleg "mocskos" leszek tőle a szemükben.



máj. 21. 06:04
A kérdező szavazást indított:
Nem, nincs hasonló aggodalomra ok, a helyén kezelem a (kapott) orált, egy bensőséges dolgokért.
Bizonyos körülmények között kevesebb tud lenni tőle a szememben, pl. ha alig ismerem, de kalandozás során lecumiz, egyébként egy kapcsolatban nem.
Van benne valami, én közben úgy érzem, hogy behódoltak nekem.
38 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Inkább több lesz a szemeben,ez a igazi szeretet.Kölcsönös dolgok ezek én sem hódolok be neki amikor kinyalom a punciját.Szeretetből,szerelemből teszem,mert boldogságot okoz.
máj. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 bolognai a kedvencem ***** válasza:
92%
Nekem ez eddig eszembe se jutott. De sokan úgy fogják fel a szexet, mint a saját örömük és csak egy szívesség amit a nő nyújt a férfinak kötelezően, mert megérdemlik.. innen nézve simán el tudom képzelni, hogy valaki ezért lenézi a másikat. Sok a paraszt, de aki nem az, az nem fog ezèrt lenézni egy kicsit sem.
máj. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem legfeljebb egy önbizalomhiányos érzelmileg éretlen idíóta probál kompenzálni azáltal, hogy másokat ez miatt lenéz.

Természetesen ilyen alapokra nem is lehetne semmilyen kapcsolatot építeni, egy átlagosan normális kapcsolatban sosem gondolnak ilyet az emberek.

máj. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Szamomra tobb lesz, semmikepp sem kevesebb.
máj. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Az olyan csajokat szokás kidumálni, akik csak rekreációs célra vannak.
máj. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%

Amikor ön a vágy, meg kell tenni, mindegy hogy hol. Engem tök ismeretlenül, egy 19é csaj szopott le, csak úgy,kedvtelésből. Egy házasságkötő nagy terem végében a sarokban a bársonyfüggöny mögé bebújva. Kb. 3 percig (se) tartott.

Elöl meg a tömeg állva hallgatták a zenét :-).

máj. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%
Csak miután egy làny lenyeli a spermámat, válik igazi nõvé a szememben
máj. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%

Dehogy!

Ha ő nyal ki téged az behódolás?

Ugye hogy nem?

Ez csak az odaadásról szól az örömszerzésről.

máj. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
ha valaki tiszteli a másikat és szereti akkor nem kezeli alárendeltként, szóval a helyzet nem változtat semmit inkább csak közelebb kerültök egymáshoz és a másikban kibukik hogy megkapta e amit akar és csak ennyire kellettél vagy csak még jobban belég szeret.
máj. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
48%
Engem popsiszex után is leszopott a barátnőm, és akkorát tudtam élvezni tőle, mint még eddig sosem. Imádtuk egymást, és mindent megtettünk egymásért. Én is kinyaltam a popsiját! Szerintem ez így fer!
máj. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!