Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként éreztétek azt, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként éreztétek azt, hogy a nemi vágy terhetekre van, mert folyton rossz kapcsolatokban tart néha, vagy önkielégítesre kényszerít, ami minden csak nem kielégítő?

Figyelt kérdés
dec. 3. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Engem inkább szakításra sarkallt a nemi vágy, nem maradásra. Mert sok pasi nulla az ágyban (biztos sok nő is, azzal nincs tapasztalatom). Se dugni nem tudnak, se nyalni, tényleg semmi érzékük az egészhez. Ha normálisan próbálod segíteni, hogy mit lehetne másképp, vérig sértődnek. Na ennél sokkal kielégítőbb az önkielégítés.
dec. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1.


Nem elég intelligensek, és nincs is meg bennük az adni akarás. Mellé egoisták és hiányzik a kölcsönös tisztelet. Vagy csak szimplán tudatlanok. Én is ilyen voltam fiatalon. Azt hittem mindent jól csinálok. Meg... a partnerek is hasonlóan. Évek..., tapasztalat...

dec. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
1: Gondolom barátzónásak azon a férfiak akik megbecsülnének.
dec. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1 es, sokan vallják hogy a szexben fontos a kommunikáció hogy meséld el h mit hogy kell tekerni rajtad ! Szerintem ez TÉVES! Kémiát nem helyettesíti semmi, az egymásra ráérzést, ráhangolódást, szavak nélkül

Régen rossz ha előadást kell tartani, hogy mit hogyan szeretsz!

Sajnos az emberek a kommunikációt teszik első helyre nem a KÉMIÁT!

Semmilyen nyalási technika nem pótolja a kémiát

dec. 3. 12:04
 5/10 A kérdező kommentje:
3 as incel beindult
dec. 3. 12:05
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez inkább dob a kapcsolathoz. Évek teltek el, de még mindig megvan a vágy, hogy azzal a férfival feküdjek le, akit szeretek. Biztos valamit jól is csinálunk. Nekem extrán kielégítő, hogy minden úgymond "működik" hosszú idő után is.
dec. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Te incelezel? te incel.
dec. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az érzi aki állandóan szorong, s nincs egyenesben az élete.
dec. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1es vagyok, valahol igazad van a 4es válaszodban. Szerintem sem helyettesíti sem a kémiát, az alap. El se jutunk az ágyban, ha az nincs meg. És én is úgy gondolom, hogy ideális esetben egymásra tudunk hangolódni. De szerintem a kommunikációt soha nem szabad lebecsülni. Főleg ha valaki még kezdő, de később is nagyon fontos. Aki nem tud beszélni a szexről, azzal nem is lesz jó. Vannak dolgok, amiket igenis ki kell mondani, esetleg kicsit kiigazítani a másikat. Mert mindenki másképp működik.
dec. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36%
Az írásod alapján nagy vesztes lehetsz kérdező.
dec. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!