Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok közt is előfordul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok közt is előfordul olyan, aki a kielégítő szexuális kapcsolat ellenére, napi szinten szükségét érzi annak, hogy magát kielégítse?

Figyelt kérdés
A párotok ezt elfogadja vagy titokban csináljátok?

2017. márc. 27. 21:18
 1/4 anonim válasza:

Biztos akadnak olyan lányok akik igénylik, mivel mindenkinek más az igénye.

Nálunk majdnem mindennap van szex, de vannak időszakok amikor én is jobban kívánom és akkor kielégítem magam, de a páromnál is előfordul. Se őt, se engem nem zavar. Miért is zavarna? Elvégre is nem megcsaljuk a másikat, hanem magunknak szerzünk örömöt.

2017. márc. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Jelen! 18/L😉
2017. márc. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amíg volt párom addig is rendszeresen csináltam. Nem azért, mert nem volt elég a szex, egyszerűen csak szeretek masztizni.
2017. márc. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez számomra azért érdekes, mert azt vettem észre, hogy sokkal több a maszturbáció azoknál a lányoknál akik gyakrabban szexelnek. Pl párom nagyon ritkán maszturbált/maszturbál, főleg előző kapcsolataiban, viszont vannak olyan hónapok amikor valamiért úgy vagyunk mint a nyulak és le sem szállunk egymásról. Na ilyenkor sokkal többször előkerül nála a vibrátor. Elején szégyellte, de megértette, hogy ezt nem kell és örülök, hogy csinálja.

Olyan is volt (máig tisztán emlékszem), hogy az egyik ilyen hónapban nyomtunk egy kielégítő menetet, én kétszer sültem el, ő vagy négyszer biztos, egészen alvásig nyomtuk (tudod amikor a szexbe belealszol, annyira ki vagy fáradva), de ő felkelt hajnalban, mert annyira kanos volt még, hogy muszáj volt folytatnia. Engem nem sikerült felkeltenie, emiatt még egy órán keresztül maszturbált és még vagy háromszor elsült amire annyira lenyugodott, hogy vissza tudott aludni. És másnap ugyanúgy nyomtuk tovább.


Viszont vannak szingli barát-barátnők akik évekig mellőzték a szexet és amikor a maszturbálásról beszélünk, azt mondják, hogy frusztráló az egész, nem kívánják, mert csak zavarja őket a tudat, hogy egyedül vannak és máris elmegy a kedvük. Nekik elsőnek pasi kell és utána jöhet a vibrátor.

2017. márc. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!