Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hölgyek. Szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek. Szerintetek mennyire ciki 20 év felett, hogy 12 cm-es a péniszem? Ez így kicsinek számít?

Figyelt kérdés

dec. 4. 09:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
Igen, kicsinek számít, bármit is hazudnak. Tartós kapcsolatra ne számíts ilyen mérettel!
dec. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%

Nekem is ekkora és még soha nem voltam senkivel együtt.

Valószínűleg már nem is leszek, de nem zavar, jól érzem magam egyedül is. :)

Bár biztos jobb lenne szeretni valakit, és viszont szeretve lenni.

dec. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Ez mekkora BS, ekkora farokkal is lehet az embernek csaja. 25 evesen 11 csajon voltam tul pont ekkora farokkal.
dec. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Több mint 40 csajon vagyok túl pont ekkora farokkal. Még senki nem reklamált, hogy kicsi, viszont többen észrevételezték, hogy jó kemény.
dec. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Akvariumpucolo ***** válasza:
19%
Hát nem túl nagy a bigád az biztos
dec. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Az enyem 10–11cm. Es szeretem. Nagyon jokat tudok elvezni vele, pont mint mas a nagyobbal.
dec. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%
Az a ciki, hogy ezzel foglalkozol!
dec. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem 14 de van akinek ez is fáj. Én is kb 15 lánnyal voltam eddig de egyik se paszkodott. Jelenleg is van csak szex kapcsolatom. Nyilván nem azért mert szar lenne ekkora mérettel. Na most vonalzón megnézed a 12 és 14 cm majdnem ugyan akkora. Picit jobban betolod és ugyan ott vagyunk. Teljesen okés a méret. Inkább fejben kell eldonteni.
dec. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%

Nem tudom honnan vettétek, hogy a 12 jó méret. Még a 14 sem sok nőnek. Mit vártok? Szemetekbe mondják?


Kérdező. Vagy 100 nőből lesz 1 akinek tényleg elég és 1-2 akik leszarják a behatolásos szexet.


Ha sok pénzed van, akkor annyi nőd lesz amennyit akarsz. Ha nem millió felett keresel (nettó), akkor válts szakmát.

dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha, kemény, sokáig bírsz vele dugni, és minimum 4,5 cm vastag, akkor jó lesz a nőknek.

A női hüvely a méhszájig 6-9cm hosszú, nem a hossz számít nekik, nyilván egyes pózokban jól jön a hosszú szerszám, amikor nem megy tövig, de majd olyankor úgy csinálod, hogy mégis tövig nyomod nekik.

dec. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!