Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Abnormálisan kicsinek számít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abnormálisan kicsinek számít a péniszem? Létezik olyan nő, aki élvezi a szexet egy ekkorával? Vagy jobban teszem, ha inkább feladom emiatt?

Figyelt kérdés

Ha van kedved segíteni nekem azzal, hogy elmondod róla az őszinte véleményed, kérlek írj nekem privátban vagy akár itt.

Elsősorban nők véleménye érdekel (mivel hetero vagyok), de férfiak is írhatnak.

Arra kérlek titeket, hogy tényleg legyetek teljesen őszinték, ne szépítsetek a valóságon, komolyan érdekel, hogy mennyire számít extra kicsinek az enyém, és milyenek az esélyeim a nőknél egy ekkorával.

Köszönöm mindenkinek, aki segít nekem a véleményével, meglátásaival.



2022. nov. 19. 06:45
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

🤣

Extra kicsik az esélyeid. De itt majd hazudoznak mindent hogy jó az.. tapasztald ki magadtól.

2022. nov. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

" mennyire számít extra kicsinek az enyém,"

Ez tényleg olyan kicsi hoyg nem is látszik.🤔😥

2022. nov. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Na most egy kva centi nincs az egész házban, kénytelen vagy mutogatni? Hatha cukinak mondja és rágerjed?
2022. nov. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Mennyi az annyi?
2022. nov. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem van egy barátom,akinek 12 centis fa@ka van.Mar 3 gyermeket nemzett és a felesége sem panaszkodott soha.Viszonylag kicsi penisszel is lehet csodákat művelni.Minden férfinek akkora van,amekkorát az Isten ajándékozott neki.
2022. nov. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!