Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért várják el a pasik az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a pasik az első randin a szexet?

Figyelt kérdés

Természetesen biztos van kivétel és nem minden férfi ilyen de sajnos az utóbbi időben csak olyannal ismerkedtem akinek már az első randin szex kellett volna.

Nincs a szexel bajom de úgy érzem rám akarják eröltetni már az első randin.

Legutóbb akivel ismerkedtem messze élt de mondta ő eljönne hozzám ès nem azért mert hátsó szándékai vannak majd a kocsiban már egyből rá akart venni az orális szexre és, hogy ő cserébe majd megujjaz...

Fogtam magam és hazamentem.

Nem lehetne előtte megismerni egymást? Ha nekem nem fér bele első randin a szex és le is tisztázzuk miért erőltetik?

Miért az első a szex aztán az ismerkedés?



dec. 5. 08:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
Mert kanos állatok vagyunk! 😁
dec. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Aki szexet szeretne első randin, és erőlteti is, az nagy valószínűséggel nem komoly kapcsolati szándékkal ismerkedik veled. Én nem is akarnék első talin szexelni, mert nekem szükségem van arra ahhoz, hogy jobban megismerjem a másikat, csak akkor tudok elkezdeni vonzódni hozzá.
dec. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

Azért aki messze lakik és eljönne hozzád, az már eleve legyen gyanús, hogy csak meg akar fektetni... Az ilyenekkel kár foglalkozni.


Egyébként én férfiként már többször is jártam úgy, hogy 1-2 randi után a csaj azért pattintott, mert nem nyomultam rá és fektettem meg és emiatt úgy érezte, hogy nem is tetszem neki. :D

Gondolom ők is ebbe a trendbe rögzültek bele, én meg kissé másképp szocializálódtam a kapcsolatépítés tekintetében.

dec. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
60%

Én szeretek első talin szexelni, akár komoly kapcsolati szándék esetén is. Azaz persze első tali előtt még nem tudom, hogy mi a szándékom az adott személlyel, de az első talis szex nem zárja ki a kapcsolatot. Eddig egy lányba voltam szerelmes, vele a második talin feküdtünk le, és hihetetlen jó volt a szex.

3 oka van nálam ennek:

1. A szex élvezetes dolog

2. Fontos minél előbb megtudni, hogy passzolunk e szexuálisan

3. Az a helyzet hogy szexuálisan téren van igazán önbizalmam, szóval minél hamarabb lefekszünk, annál biztosabb hogy el tudom csábítani. Nyilván van kommunikációs készségem meg minden, de a szex az amiben azt mondanám hogy kiemelkedő vagyok, szóval örülök ha gyorsan eljutunk a szexig

dec. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%

Rosszul választasz, ennyi...

Rengeteg NEM ilyen van.

dec. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Nekem ebben a történetben nem az a bajom, hogy felmerül hogy szexet akar, de milyen körülmények között? Kocsiban orál, mint valami bugyuta filmben... Volt már rá példa, hogy elsőre volt szex, de akkor a lánnyal előtte megbeszéltük, hogy nem kötelező, de előfordulhat..
dec. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem várom el 26F
dec. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem kértem egyébként, hogy messziről ő jöjjön hanem találkozzunk úgymond a közép úton mert tényleg messze él.

Tehát ő meg én is menjünk egy megbeszélt helyre.

Amikor megérkezett megkérdezte megpuszilhat e én azt engedtem mert nagyon vártam a találkozót, kedves volt majd mondta haza visz, aztán a kocsiban minősíthetetlen lett a viselkedése.

dec. 5. 10:58
 9/22 anonim ***** válasza:
88%

Azt hozzáteszem, hogy az a bizonyos jó szexualitás amivel "elcsábítom a nőket", nyilván nem egy proli autós szopás-ujjazás:D

#4

dec. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%
Mi is szexeltünk az első napon. Lassan 10éve együtt vagyunk és el is vettem.
dec. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!