Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kulcsár Edina csak szerintem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kulcsár Edina csak szerintem egyre kívánatosabb?

Figyelt kérdés
Most így, hogy felszedett pár kilót egyszerűen bomba! Tekintsünk el a viselkedésétől illetve az életétől. Csak nézzük magát a csajt. Rendes nagy mellek vaskos comb fullos hátsó és gyönyörű arc. Nagyon egyben van!
dec. 5. 20:12
A kérdező szavazást indított:
Valóban top csaj
Átlagos
Nem kívánatos
24 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Gelencsér Tímea nekem jobban bejön.
dec. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Beteg vagy.. nagyjából konvergál a kamionparkolóban található szinthez lassacskán. :D
dec. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is jó az alakja, jól áll neki ez a pár plusz kiló. De sajnos egyáltalán nem néz ki jól. Nehéz eltekinteni a viselkedésétől, amikor pont tükrözi a megjelenését a viselkedése. Egyre lerobbant, prolibb cigányasszonyos stílusa van a csibesárga hajával, meg a kamuguccival.
dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Tipik putris cigányasszony lett.
dec. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%

Arcra ha ki van sminkelve még egynek elmegy, de a plusz kilóival egy zsáktestű, formátlan tucat lett. A viselkedése az ami lenullázza teljesen.

Régen tényleg jó kis bőr volt, most már nagyon nem az.

dec. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Egyre putribb lesz

10 éve szép volt

dec. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Rossz cigányk.urva.
dec. 6. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Dubajban volt kívánatos. Itthon csak annak a normális névvel nem, csak rövidítéssel rendelkező rappernek kellett.
márc. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az is kizárólag ipari méretű szaporításra használja.
márc. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen csak szerinted, nagyon undi "nő" lett...
ápr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!