Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, mennyire gyakori,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, mennyire gyakori, hogy a pasi beteszi és azonnal, vagy pár lökés után elmegy? Ti hogyan szoktátok ezt lereagálni?

Figyelt kérdés
Adtok neki még egy esélyt, vagy felejtős? Esetleg bejön nektek?

dec. 6. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Felejtős.
dec. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Baromira felejtős! 😄
dec. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Ennyire gyorstüzelővel még nem találkoztam. Olyan volt hogy 2-3 perc alatt elélvezett. Nem reagálom túl, második menetben bizonyíthat. De két három alkalom után is ha ugyan ez a helyzet, akkor sajnos vége.
dec. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagyok gyorstüzelő, de a férfiak védelmében annyit tegyünk hozzá, hogy ha nagyon felizgult állapotban kerül sor a behatolásra, pl hosszú előjáték, abban mondjuk jó kis orál, kézimunka stb, szerintem szinte mindenki elsült már párszor nagyon hamar... persze az nem oké, ha állandóan.
dec. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk előfordul az ilyesmi néha. Alapból kezdjük ott, hogy rohadt hosszú az előjáték. De nem szokott gond lenni. Ha hamar elmentem, hát kényeztetem még a barátnőmet, amíg újra "harcra kész" nem leszek. :D
dec. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha nagyon tele van és az első menetben hamar elmegy nem gáz. Amennyiben hamar harcra kész és már a második és harmadik menet sokáig tart és jó kondiban van a srác, akkor semmi akadálya.
dec. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Felejtős. Egyszer adtam esélyt egy pasinak, aki 5 percet nem bírt. A végére teljesen kikészített, mert soha nem volt igazán kielégítő. Teljesen felesleges időpazarlás, nem fogok a saját élvezetemről lemondani más miatt.
dec. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ritka szerintem

11 év alatt mióta szex az életem része 1 ilyen férfi volt 42 éves körül volt 4et lökött és elment elkezdett remegni én meg azt hittem valami rohama van aztán közölte hogy elment állítólag rég volt nővel . Nos igazából jól jártam kifizetett volt következő alkalom de az se volt hosszabb

dec. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem túl gyakori..
dec. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!