Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek nem lenne egyszerűbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek nem lenne egyszerűbb orgazmust elérni, ha ők lovagolnának?

Figyelt kérdés
Mégis sokaknak ez olyan nehezére esik, csak azt nem értem hogy miért? Ő érzi sokkal jobban, hogy neki hol van a gfoltja, hogy milyen tempóban jó, stb. Mégis azt várják sokan, hogy a féri csinálja nekik jól, aztán ha nem megy, akkor ő a béna. Miért olyan nagy dolog ez?

dec. 6. 11:55
1 2
 1/18 StevenUp ***** válasza:
58%
A nőknek akkor lenne könnyebb orgazmusuk, ha a pasik megtanulnának rendesen b*szni végre ahelyett hogy kifogásokat és kibúvókat keresnénk a saját teszetoszaságuk mentségére.. 🤷‍♂️
dec. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%

G-folt? 🤔

Az g pont.

Mások vagyunk nekem pl legtöbbször nem is lovagló pózban van igazi nagy orgazmusom.

Igen elvárom hogy a férfi is csináljon valamit ne csak feküdjön és lovagoljam cserébe én sem fekszem mint egy fadarab. A szex két emberről szól 50-50 alapon.

dec. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Rajtam lovagolhatnának csak nem igazán van normális méretem hogy rendesen lehessen.
dec. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
1-es: sajnos nem minden nő képes rá. Valaki 2 perc alatt 3x elélvez, más félóra után se tud. Ugyanattól a pasitól.
dec. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
2. Elterjedt, bár helytelen terminológia. Kb ujjnyi folt, és nem egyetlen pont, szerintem így helyes.
dec. 6. 12:17
 6/18 A kérdező kommentje:
1. Na pont ez az, miért a férfitól várjátok a megváltást?
dec. 6. 12:18
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

Jó lesz az g pontnak is

A férfiak miért a nőktől várnák a megváltást?

Kb ugyan az.

És nem, nem egyszerűbb elérni az orgazmust lovaglóban.

dec. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Én lovaglóban egyáltalán nem tudok elélvezni. Akkor a mozgásra koncentrálok nem magamra.
dec. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
Azért várom a férfitól a megváltást, mert a szexnek az lenne a lényege, hogy egymást elégítjük ki. Persze, ismerem a testem, tudom mi nekem a jó, és ezt ki is tudom fejezni. De ne essen már egy férfi nehezére, hogy ő juttason a csúcsra, te jó ég. Én mondjuk bár szeretek lovagolni, nem tudok elélvezni közben. De van sok más mód, ahogy el tudok. Mindig tanulok újat itt, hogy egyes pasiknak nehézség orgazmust okozni a párjuknak, elég gáz ez. Ha magamnak akarok orgazmust, akkor maszturbálok.
dec. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
7. A férfiaknak mindig, és könnyen van orgazmusa, ellenben a nőkkel. Én semmi csodát nem várok, ha csak ez a cél, akkor bármikor lehet orgazmusom, nővel is, anélkül is. Sokkal kőnnyebb, és gyorsabb, ha orgazmust akarok, hogy maszturbálok, minthogy szexeljek. Gondolom ez nőkkel is így van. Ha a másik mozgására, érzéseire van bízva, hogy neked jó e, akkor az szerintem még nehezebb ügy. Mégis a nők ezt erőltetik. Bizonyos szintig persze latod, érzed, gondold hogy mi van a másikban, ezt azt mond is a csaj, de ez messze nem ugyanaz mint amit saját maga érez. Ezért lenne jobb ha maga mozogna.
dec. 6. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!