Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám elérni a hüvelyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni a hüvelyi orgazmust?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem megy. Gyakran érzem azt a "majd bepisilek" érzész de onnan tovább semmi.

A párom vagy én ha kézzel csináljuk akkor szoktam a legjobban érezni vagy a sok póz közül csak egyben.

De például ha kézzel csinálja a párom egy idő után "átkattan" valami és a jó érzést felváltja egy nem jó érzés és mintha égetne ahogy csinálja.

Szeretem a párom és megbízok benne sőt nem gondoltam volna hogy ennyire eltudom magam engedni vele szóval nincsenek gátlásaim szex közben de ez nagyon zavar hogy egyszer sem sikerült még életemben se vele se mással se magamnak.



2023. nov. 6. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem elösször magadnak tapasztald ki mi és hogy okoz örömet.
2023. nov. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Amúgy legjobb tudomásom szerint a nők igen alacsony százaléka képes rá. Szóval ha amúgy képes vagy csiklóval elélvezni, én nem pörögnék ezen a helyedben. :)

Az csak több kárt okoz, mint hasznot.

2023. nov. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Csikló izgatással van orgazmusod (a nők 80% csak így van)?


Próbáld magadnak egy közepes vagy kicsi vibrátorral, ha azzal sem megy akkor neked nincs hüvelyi orgazmusod egyelőre, aztán majd lehet egyszer nagyon felizgulsz, pont akkor nagyon megdugnak és lehet összejön.

2023. nov. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen csikló izgatással van.
2023. nov. 6. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!