Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van toplistátok? Melyik volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van toplistátok? Melyik volt életetek legjobb szexe és miért?

Figyelt kérdés
A csajom azt mondja, hogy neki nincs, ez ezért volt jó, az azért, stb (persze mindig kedvez nekem). Nekem viszont van ilyen, több tucat lányon és több ezer aktusból is pontosan ki tudom választani azt a 4-5 alkalmat, ami messze visz minden mást.

dec. 7. 00:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Konkrét toplista nincs, de vannak akikre szívesen emlékszik vissza az ember.
dec. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8 lánnyal feküdtem le eddig, abból 7tel voltak nagyon emlékezetes együttlétek, szóval nem igazán tudok sorrendet állítani. És elég különbözőek voltak.
dec. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
A csajod biztos nem akar tapló lenni veled. Plusz nem a volt aktusokon agyal hanem a jelenlegit próbálja megoldani, hogy jobb és még jobb legyen. Hm?
dec. 7. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Nincs, de a fejemben elég egyértelmű kél van kialakulva erről, fél perc alatt tudnék sorrendet állítani. De nem illendő az ilyen. F
dec. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is van összesen 6 alkalom, különböző partnerekkel különböző okokból ami top
dec. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Toplista nincsen. Van egy kettő, amire akár mikor visszaemlékszem, azok megmaradtak, de azokat se rangsorolnám én sem, csak annyi hogy azok kiemelkedőbbek voltak.
dec. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyenek nekem is, amik emlékezetesek, és jobbak voltak, mint a többi.

De ezek kizárólag kapcsolatokon belül.

dec. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

3 nővel egyszerre...!

Az az éjszaka mindent vitt nálam! 😁

dec. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
egy konferencián a jóval idősebb főnökömmel a hotelben... életem legjobb szexe volt.
dec. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Nekem egy szex partnerem volt/van. Vannak jobbak és rosszabbak. Az egyik kedvencem volt amikor családi kiránduláson voltunk, mi fél órával hamarabb hazaértünk és annyira felvoltunk ajjazva, hogy csak felrántotta a szoknyámat és már dugott is. Időben be tudtuk fejezni.


Viszont, hogy neked több partnered volt barátnőddel ellentétben, én nem hangoztatnám, hogy xy-nal sokkal jobb volt a szex, az csúcs volt stb. Mert a saját magába fektetett bizalmát rombolod evvel. Vagy kerüld a témát vagy próbáld úgy kihozni, hogy ő mennyire jó ebben és még ezt kellene fejlesztenie, hogy szuper legyen.

Nekem nőként sértő lenne, ha a barátom azt mondaná, hogy az exe jobban lovagolt. Lehet hogy ez az igazság, de akkor mutassa meg, hogy hogyan csináljam, hogy jobb legyen. (nincs exe, együtt kezdtünk mindent felfedezni, szerencsére)

dec. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!