Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Makacs merevedés a legrosszabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Makacs merevedés a legrosszabb alkalmakkor?

Figyelt kérdés
18F. Sokszor amikor megölelem vagy megcsókolom a barátnőmet akkor merevedésem lesz és az Istenért se akar lelankadni. Van, hogy egy fél óra is kellhet, hogy elmúljon, vagy ha van lehetőség póbálok nem feltűnően mozsdóba menni és ott kiverni, attól el szokott múlni. Nagyon kellemetlen, mert barátnőmmel még a kezdeti szakaszban vagyunk, nem szexelünk, ő általában egyegy kínos nevetéssel reagálja le. Tényleg nagyon zavaró, mit lehet ezzel kezdeni?

dec. 7. 11:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
6%
Olyan trollkodósnak tűnik maga a kérdés. Igaz, nekem már 66 évesen nem szokott nagyon felállni. De régebben sem zavartattam vele magam. Az asszonyt meg simán helyre raktam. Jeleztem neki, hogy tovább kellene lépni, mert mindjárt szétrobban a farkam, és ő tudta a dolgát.
dec. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
46%
Ilyenkor kérd meg a barátnődet, hogy párszor keményen rugjon tökön, az elmulassza.
dec. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatnám én is 28 évesen, hogy irigyellek, mert nekem is ilyen volt, most meg már lassan pont az ellenkezője van. De nem, igazából emlékszem én is, hogy baromi bosszantó volt, és pláne ha a csajod is olyan, hogy még nem elég felnőtt, és rosszul reagálja le, ha feláll neked.
dec. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!