Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 45-50 éves kor körül minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45-50 éves kor körül minden férfinak merevedési problémái lesznek?

Figyelt kérdés
Ez mennyire általános probléma? Adott korban lévő férfiak, ti mit tapasztaltatok?
dec. 7. 16:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egyszer Dr. Czeizel Endre nyilatkozta, hogy a huszonevesek kozt 20%, a harminc evesek kozt 30%, es igy tovabb
dec. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos már korábban is. 40 felett van aki nem full impotens, de ott már senkinek sem áll úgy mint rég. Szusszal se bírják úgy az öregek, meg egyre hamarabb el is mennek.


Szóval nem értem, miért éri meg a 20-as csajoknak ilyen félárbócos, gyorstüzelőkkel összejárni, de lehet végülis az AMG mercivel egész héten furikázzák a díszpicsat, a csajszi meg örül hogy 2 perc alatt 5 lökössél letudta a heti “sugar”-t

dec. 8. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nálam 37 évesen kezdődött. :(
dec. 8. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

#12 de ezek csak alaptalan feltételezések, az irigység beszél belőled.


Köszönöm szépen mindenkinek a választ!

dec. 8. 07:55
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
12!!41 éves vagyok s a mai napig tudok egész éjszakán at reszelni..Lehet te hamarabb elfáradn mint én.Ja és van saját egzisztenciám nem a muternál lakom..Se koszos albiba..
dec. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#7 Sajnos engem nem vígasztalnak meg az ilyen 60-70 évesen is még szuperaktív beszólások. Bár ha nem a dohányzás, és nem a kövérség, akkor a minden napi recska. Mert valami okának kell lennie, hogy ez utolért engem! Pedig fiatalon minden nap kívántam. Olyankor többször is. Mégis bármit csinálok, talán hangyányit segít a helyzeten. A fogyás segít valamit. A dohányzásról leszokás is. A fokhagyma is nagyon jó, de a párom nem bírja a szagát. Még Viagrám is van. Vár a sorára. Ha majd egyikünk sem lesz náthás, sem influenzás, kipróbáljuk. Arra már rájöttem, bárki bármit is mond, hogy ha minden nap kiverem, nem marad erőm az aktusra. Szóval várunk. Halálunkig talán még 1 x összejön. Ugye nem is nagy kívánság? Ha a jó Isten teljesíti.
dec. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem valamilyen szinten mindig is, tinikoromtól fogva voltak gondok, mert több nőmmel is volt olyan gond, hogy lelankadt közben, vagy nehezen állt fel az elején, de szerintem ez betudható annak is, hogy mindig is gyorstüzelő voltam, ami sok szorongást és problémát okozott a szexben számomra. Mostmár, hogy komoly kapcsolatom van, összeszoktunk teljesen, nem stresszelek ezen, de most 28 évesen már elmondhatom, hogy érezhetően kevésbé fickós a szerszám, mint mondjuk a 20as éveim elején. Lehet azért is, mert 3 éve együtt vagyunk, már nem akkora a szenvedély, de nem kívánom már minden másodpercbe a szexet, és ha neki is állunk, néha idő kell. Nem tudom, hogy én is impotens leszek e majd 50 éves koromra, vagy egy másik nővel lehet megint azonnal felállna mindig... De minket ez nem zavar jelenleg.
dec. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én 67 éves vagyok és szivbeteg, mégis minden reggel kőkemény penisszel ébredek! Ráadásul szinte egész nap tart a kemenysege! Baj akkor van, ha felidegesitenek! Amikor 140 fölött van a vernyomasom, nuku kemeny farok!
febr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!