Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 45-50 éves kor körül minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45-50 éves kor körül minden férfinak merevedési problémái lesznek?

Figyelt kérdés
Ez mennyire általános probléma? Adott korban lévő férfiak, ti mit tapasztaltatok?
dec. 7. 16:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
Nekem 18 éves korom óta.
dec. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Az egyik játszóspajtim 59éves és potensebb mint a sok korombeli. Szóval nem minden férfi... 23L
dec. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Férjem 48 éves. Elég egy nézés és all neki…
dec. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 NTBS ***** válasza:
87%

Nem.

Aki vigyázz magára azt később éri el.

dec. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
Sajnos még hamarabb is. N
dec. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
A túlsúly, az ülő életmód, a dohányzás, egyes betegségek, stb. hozzák magukkal a kor előrehaladtával. Nem mindenkinél, és nem tudni, hogy mikor. De senkinél nem lehet megjósolni, mint azt sem, hogy kiből lesz egy rákos beteg. Ezt dobja a gép, ezt kell elfogadni.
dec. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
34%

Vártam a dohányzás szót!

El vagy tévedve ha azt hiszed hogy aki cigizik az mind impotens lesz. Drog, alkohol azokkal mi van?

Van egy ismerősöm aki 60 éves, aktívabb mint némelyik 30 éves, 13 éves korától dohányzik.

Másik véglet: 17-18 éves korától iszik. 22 éves korától alkoholista. 40 éves és impotens, 60 évesnek néz ki.

Mindet attól is függ hogy mit eszel!!!! Nem a dohányzás, ezt mind egy orvos hangoztatta, amit a közvélemény be szopott és azóta ezt fújják.

dec. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
52 vagyok, 16 éves korom óta cigizek,de a potenciámmal eddig semmi gond. De ettől függetlenül, aki nem dohányzik,ne is tegye.
dec. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

biztos hogy nem mindnek.

Az én szeretőm is 59 éves és fickósabb mint a férjem valaha volt...

dec. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8-as de a cigitől van is egy ótvar szagod..
dec. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!