Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban le lehet késni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban le lehet késni a "nagy alkalomról?"

Figyelt kérdés

Nem troll kérdés, és nem is szórakozásból tettem föl!


21 éves srác vagyok és még szűz.

A velem egykorú, sőt fiatalabb srácok már rég elvesztették és a gimiben gyakran előforduló téma ez,amit sehogy sem tudok elkerülni. Mindenki meglepődik,kinevet,amikor közlöm,hogy még nem volt barátnőm.

Úgy érzem sosem lesz bátorságom megszólítani egy lányt. Néhányszor próbáltam, aztán jól pofára estem. :) nem olyan fiú vagyok,akire a lányok úgy igazán vágynak. Szabadidőmben edzek,majd könyveket olvasok,ha kel 0-24ben és ezt sajnos nem tartják érdekesnek. Nehéz lekötni a figyelmüket.

Másrészről pedig úgy érzem nem vagyok felkészülve egy lányra. Gyereket sem tervezek az életembe. Nem látom benne a boldogságot ahogy azt sokan mondják, csak a pénz költést...



Szerintetek ez normális, vagy forduljak pszichológushoz?



dec. 8. 01:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Hát, ha 21 évesen még gimis vagy, akkor először gyógypedagógushoz fordulj!
dec. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
21 évesen még hidd el, hogy nem azért jössz össze a másikkal mert fel akarod csinálni és elvenni LOL. Járj el valami közösségbe(pl tánc iskola) és csinálj valami vagányabb hobbit. (pl kick-box).
dec. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

Te vagy a hulye hogy bevallod hogy szuz vagy nem csoda hogy kinevetnek

Minek vallod be???

dec. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Persze, hogy le.
dec. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha a gyerekről a pénzköltés jit eszedbe, akkor jobb is ha egyedül maradsz.....
dec. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 miért, lehet ingyen gyereket nevelni és fenntartani?
dec. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Nem, de ez szerintem beteges ha a gyerekről valakinek a pénzköltés jut eszébe. Az ilyen maradjon egyedül és élje fel a pénzét egyedül. Csak majd ha odajut nem lesz, aki gondoskodjon róla öreg korában....
dec. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
"föl".. Nagy eszed lehet, és a moderátorok, megint alszanak, mert ha én sugarbabyt keresnék, már jönne is a felugró, hogy " így-úgy.."
dec. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem szeretnél gyereket akkor még nem jött el a te időd és még elég sokat vàrnod kell egy kapcsolatra ahol ezt toleràlják ugyanis a nagy többség 21 éves koràra már szexuális téren szinte mindent megélt, ilyenkor kezdenek gondolkodni azon hogy a sok sok kaland után valakit akarnak maguk mellé fixen akivel tervezhet komolyan és családot alapìthat, nemsokkal voltam idősebb amikor belecsöpoentem a randizásba és sajnos nem ez a kor ahol érdemws lett volna elkezdeni mert ahogy irtam 99% màr lehorgonyozna. Amit tudok javasolni hogy ha idàig vàrtàl vàrjàl még vagy 10 évet addigra sok lesz az elvàlt gyerekes a korosztàlyodbol és ha megfelelő anyagi háttered van végtelen sok lehetőséged lesz :)
dec. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"Valóban le lehet késni a "nagy alkalomról?" Le egy csomószor lecsúsztam. Addig vártam az alkalmat, mire a lány már másé lett. Ezek után már kénytelen voltam társkeresőzni. Akit találtam, azt meg megfogtam magamnak örökre. Pszichológusok: Az egyik csak megtanítottúgy recskázni, hogy minél tovább húzzam. A másik meg azt jánlotta járjak el egy pszichológia szakkörbe. Ott találtam is valakit. De nem mertem megszólítani. Pedig csaltam. Azt játszották, hogy bekötött szemmel kellett menni a hangja után annak, aki tetszik. Kinéztem magamnak egy csajt, és ahhoz mentem oda, kicsit kukucskáltam. De ennek ellenére nem ismerkedtünk össze sajnos.
dec. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!