Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezhetnek olyan férfiak és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhetnek olyan férfiak és nők , akik egész életükben nem szexelnek ?

Figyelt kérdés
dec. 9. 18:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Talán. Legalábbis a papoknak azt parancsolják. Meg aki aszexuális, annak nem is hiányzik a szex. De még én is olyan lehetnék, ha nem nősültem volna meg. Fogalmam sincs, hogyan lehet rávenni egy olyan nőt szexre, akivel nem vagy kapcsolatban. Az én fiatal koromban prostik nem léteztek. Most meg már itt van az asszony.
dec. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nehéz elképzelni , hogy valaki egész életében megőrizze a szüzességét .
dec. 9. 18:35
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos van, igen. Nekem sem jött még össze.

38f

dec. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
Az idő előrehaladtával egyre biztosabb hogy úgy is marad az ember. Kb 35 éves kor után drasztikusan csökken az esély arra hogy egy férfi normális módon(prosti nélkül) túlessen a dolgon. Egy 35 éves szűz férfi egy két lábon járó red flag a nők 99 százalékának. A női szűzesség önmagában nem lenne olyan nagy gáz viszont oka van annak hogy valakiből szűz vénlány lesz és általában emögött van egy olyan személyiség amit a férfiak nagy része nem tud tolerálni.
dec. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A nagy Levin ***** válasza:
27%
Előfordul az ilyen, többnyire vallási megfontolásból, esetleg egészségügyi probléma esetén.
dec. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

Csúnya vagyok és kispéniszű. Így élem már le az életem.

Megpróbálom más boldogságfaktort becélozni. De egyik se ér fel a szexhez úgy érzem.

dec. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
#5 Miért hagyjátok le azt az egyszerű harmadik lehetőséget mindig, hogy egyszerűen nem volt szerencséje az illetőnek? Akik nekem bejöttek sosem viszonozták az érdeklődést, prostira meg nem akartam fanyalodni, mert ha csak pénzért lehet szexhez jutni, akkor inkább nem alacsonyodom le erre a szintre.
dec. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%
#7 Kb 15 éves korodtól 38 éves korodig 23 éven keresztül nem volt szerencséd? Na ne már.
dec. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
0%
Ide figyelj kerdezo, a szex a hatassag resze, normalis eletu embereknel. Ha nem vagy hazas, nem szexelsz. Aki lemond a hazassagrol szent szolgalatert, az sem szexel ha normalis esszel akar elni.
dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egyszerűen tudatos döntés eredménye, ennyi. És nem feltétlen vallásos okokból.
dec. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!