Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy történt az első cuckold...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy történt az első cuckold élmenyetek?

Figyelt kérdés

dec. 10. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Feleségemnek volt 2 hónapja egy szeretüje. Sokat faggattam a páro,és említettem szeretném látni közben őket. Ngy meglepetésemre egyszercsak felhívott,siessek haza,mert nálunk van a pasija. Mire hazaértem az első kör már lement,elkezdtem én foglalkozni vele,de csakhamar bekapcsolódott újra a szeretője.
dec. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Fúúújj.
dec. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Én nekem kellett a feleséget ellátni míg a férj nézte. 20 éves voltam ,szexelni akartam, a nő pedig jól nézett ki. Sokat vittek nyaralni, jó volt. Egyszer fizettek egy prostinak aki velem egy idős volt és szerepjáték kerete az volt hogy egy család vagyunk és apuka megnézi hogy tanítja meg anya a lányát. Én élveztem, szabadidőnket is jól eltöltöttük, barátok lettünk. Végül terhes lett a feleség és szülés óta nem láttam.
dec. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3-as melyikőtöktől lett terhes?
dec. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja…. Lehet annak is orul ha nem nyerit…
dec. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
2000-ben a szex.orgon pár keres férfit kategóriában jöttem össze 20 évesen egy bő 40-es házaspárral. Az volt a felállás, hogy a férj előtt dugom meg az asszonyt, meg esetleg be is száll. Persze 5 percig nem bírta ki, hogy csak nézze... Dugás közben abszolút lejött, hogy a nő unja a férjét, a pasi meg szerintem azért ment csak bele, hogy ott ne hagyja az asszony, vagy legalább ne titokban kúrjon félre. Olyan volt a fickó, mint az ovis gyerekek, mindig pont azzal akart játszani, amivel én, ha dugtam, akkor mindig pont akkor akarta dugni ő is ha szopattam, akkor onnan akart kitúrni,próbált parancsolgatni, az asszony meg leintette, szánalmas volt. Az asszony meg persze mindig úgy fordult, hogy én férjek hozzá... Végül is a fél délelőtt amíg ott voltam élveztem vagy négyszer, szerintem a nő is, de nem lett folytatás.
dec. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%

Az akkori barátnőm kezdte el pedzegetni a témát. Tetszett a dolog, úgy hogy el is kezdtem szervezni az estét.

Szilveszter volt, hármasban csavarogtunk először, majd végül felmentünk a haverhoz kefélni.

Nagyon jó volt😁

dec. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 aZoé ***** válasza:
98%
Nagyon nehezen. Mikor a férjem 6 évvel ezelőtt először hozta szóba, nagyon rosszul reagáltam. Majdnem otthagytam, rettenetesen érintett. Úgy éreztem nem vagyok elég neki. Hosszas beszélgetések kellettek,hogy elfogadjam nem erről van szó. De így sem volt könnyű elsőre. Szerencsénkre türelmes Bikát találtunk,de még úgy is brutálisan túlizgultam,alig tudtam koncentrálni. De látva a férjem reakcióját,csodálatát, mégis át tudtam értékelni magamban a dolgokat. És így már 6 éve tudjuk időről időre gyakorolni ezt.
dec. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
98%
Huhh, a mienk spontan volt. Egy eskuvon voltunk, tavoli ismeros. Volt egy olasz srac, eleg sportos, borostas - latin tipus. Tudtam, h a felesegemnek bejon, meg is jegyeztem. Megnezte, mondta, h tenyleg jol nez ki. A srac is nezte ot, eleg latvanyosan. Kis gyomorgorcsot okozott, de fel is izgatott a helyzet. Szoval kicsit tettem a tuzre, h nezd csak, bejossz neki. Szoval flortolni kezdtek, en meg mondtam a felesegemnek, h nekem ez bejon, majd elmentem italert. Mire visszamentem, mar beszelgettek. Letettem az italt, es kicsit elvonultam de neztem oket. A felesegem pedig vette a lapot, nemsokara kiment a sraccal... 1-2 perc mulva utanuk mentem, es egy meterrol vegigneztem oket (a felesegem leszopta kint, a szemem lattara.) Zsenialis volt.
dec. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!