Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőmmel hármasba srácnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel hármasba srácnak bevenni rossz ötlet az exét?

Figyelt kérdés
Nincs semmi érzelmi dolog köztük, 5 éve együtt vagyunk. De azt tudom, hogy a szex jól működött köztük (kb semmi más nem.) és szerintem valahol jobb mint idegennel. Vagy hülye ötlet?

dec. 10. 20:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%

Ja, aztán majd kialakulnak megint az érzelmek és lelép a csaj :D

Én exet nem vennék be egyik oldalról sem.

dec. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez egy nagyon hülye ötlet!
dec. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ettől nem tartok. Elég rövid kapcsolatuk volt, 7 hónapig jártak. Azt tudom, hogy a szex nagyon jó volt, de semmi más ami miatt komoly érzelmek alakultak volna ki, ezért is szakítottak.
dec. 10. 20:58
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
Exet én sem vennék be ilyenben .
dec. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csináld, minek kérdezed ha szerinted tök jó ötlet. Hajrá akkor.
dec. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb egy idegen mit az ex. Szerintem😀
dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Attól még más baj lehet vele :)
dec. 10. 21:04
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez vmi fétis le kérdezőnél hogy lássa ex hogy rakja
dec. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem. Hármasozni nyilván én is akarok tetszik az ötlet, az ex leírtam miért jutott eszembe, de nem fontos hogy ő legyen.
dec. 10. 21:09
 10/23 anonim ***** válasza:
74%
Engem avassatok már be, hogy mi a jó abban, hogy férfiként beveszel egy másik férfit a szexbe, hogy dugjátok ketten a barátnőtöket? Ez normálisnak számít a mai világban?
dec. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!