Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A barátnőmmel 11 hónapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel 11 hónapja járunk és már nagyon sokszor aludtunk együtt alsóneműben, még sohasem szeretkeztem lánnyal és ezért félek a szextől, viszont sokat segítene nekem ha festhetnék róla egy akt képet meztelenül, ez egy jó ötlet? 28L

Figyelt kérdés

A barátnőm (Aki 32 éves) és én már 11 hónapja járunk és nagyon szeretem őt! Eddig mindössze egy fiúval volt kapcsolatom még 6 évvel ezelőtt és vele 2 évig voltam kapcsolatban. Tudni kell rólam, hogy sajnos nagyon nehezen nyílok meg, viszont egyre jobban megy nekem a dolog! A fiú akivel jártam 6 évvel ezelőtt, kedves volt és megértő, nagyon figyelmes. Nekem a fiúval 8 hónap kellett hogy szexelni tudjak, mert mint mondtam, nehezen nyílok meg. De a fiú partnerem nagyon megértő volt és tényleg semmit sem sürgetett, akkor szexeltünk először, amikor én úgy éreztem, kész vagyok rá! Aztán vége lett a kapcsolatunknak, mert egy idő után úgy érezte, egy sokkal bátrabb, vagányabb és ahogy ő mondta, "keményebb lelkű lányra" van szüksége. Nem haragudtam rá és én 100 százalékban megértettem az indokait, udvariasan és diplomatikusan búcsúztunk el egymástól.


Ekkor jött az életembe egy 6 éves szünet, amikor nem volt párkapcsolatom. Próbálkoztam randikkal, de sajnos nem jártam sikerrel, vagy képtelen voltam megnyílni. :( Ebben a 6 évben fiúkkal és lányokkal egyaránt randiztam, de egyszerű találkozónál sohasem történt több, csók sem volt. Az volt számomra a fantasztikus érzés, hogy a családom teljes mértékben mellettem volt, Anya és Apa végig támogattak engem és nekik semmi problémájuk nem volt azzal, biszexuális vagyok. Sokat segített, hogy jártam pszichológushoz is, akivel nagyon sok dolgot meg tudtam beszélni.


A pozitív változás akkor történt az életemben, amikor megismerkedtem a mostani barátnőmmel 11 hónappal ezelőtt! Azért találkoztam vele, mert nagyon szimpatikus volt a számomra és ő is művészlélek mint én. (Én nagy méretű, általában 100 X 150 centiméteres vagy annál nagyobb festményeket készítek. A barátnőm pedig zenél, ő gitározik zenekarban.) Nekem a festészet az életem, a szenvedélyem. A festészet mindig ott velem és amikor sírtam mert magányosan éreztem magam és hiányzott az ölelés, akkor festettem. Minden egyes nap festek és eddig már 167 alkotásomat töltöttem fel a DeviantArt galériámba, kiállításom is volt már régebben.


Aztán a barátnőmmel a negyedik randin csókolóztunk, nekem ez volt az első csókom lánnyal. Utána szépen lassan haladtak a dolgok, mindig finoman lépkedtünk előre. Először jött az, hogy átmentünk egymáshoz, utána együtt aludtunk. A következő finom lépés az volt, hogy fehérneműre vetkőztünk egymás előtt és most már mindig így vagyunk kettesben, az ő vagy az én szobámban, vagy amikor nincsenek otthon a szüleink, hogy fehérneműben vagyunk egymás előtt. Nekem ez először nagyon riasztó volt és féltem, de most már kellemes érzés és bármikor örömmel levetkőzöm előtte fehérneműbe, nagyon kellemes érzés. :) Csodálatos érzés hogy az ő családja is teljes mértékben megértő és elfogadó, őt is támogatják otthon maximálisan. (Ő leszbikus, én pedig biszexuális vagyok.) Sohasem sürgetett semmit és mindig azt mondta nekem, olyan tempóban haladunk, ahogy én szeretném.


A legutóbbi együtt alvásunknál, ami múlt hét szombaton volt, megkérdezte tőlem, hogy "Mit érzel Édesem? Késznek érzed magad lelkiekben a szexre?", mire én azt válaszoltam, hogy "Arra még nem, de van egy másik ötletem! És ezt a következő együtt alvásunknál szeretném is elmondani neked!" ő pedig azt válaszolta, hogy "Rendben, én semmit nem sürgetek, tudod jól. Amikor úgy érzed, kész vagy rá, csak akkor szexelünk!". Neki egyébként már volt 4 barátnője előttem és ő szexelt is velük, tehát ő tapasztalt, a barátnőm már szexelt előttem más lányokkal.


Az ötletem az, hogy szeretnék készíteni róla egy akt festményt! Már készítettem lányokról akt képet, fénykép alapján és úgy is, hogy a festőművészeti oktatáson állt meztelenül a lány modell. (Fiú modell is volt természetesen.) És ami nagyon fontos, hogy amikor lefestem a barátnőmet, én is szeretnék meztelen lenni! Nekem ez óriási segítség lenne, nagyon kényelmes és kellemes és úgy érzem, maximálisan kész vagyok rá! És ez még nem a teljes tervem, mert azt szeretném, hogy miután lefestettem őt, végig legyünk meztelenek utána egész éjszaka! (A szüleim nem lesznek itthon holnap, amikor jön át a barátnőm, nyugodtan lehetünk meztelenek az egész lakásban!)


Azt érzem, hogy nekem holnap ez lenne a maximum, amit meg tudnék tenni! A szextől még félek és azt érzem, túlságosan sok lenne nekem, viszont nagyon szívesen lefesteném őt, miközben ő és én is meztelenek vagyunk! És utána egész este lehetünk meztelenek egymás előtt! És még arra is gondoltam, hogy talán (de ebben nem vagyok biztos), esetleg még azt is meg tudom tenni, hogy a festés után közösen megfürdök vele a kádban! Szerintem ez nagyon romantikus, gyengéd dolog lenne és lehetnének gyertyák is, kellemes lehetne az egész! De nem tudom, erre még kész vagyok-e lelkileg. Van még valami, amit nem tudom, meg tudok-e tenni, de szeretném! A lényeg az, hogy szeretnék összebújni vele meztelenül az ágyban és megpuszilni a punciját, illetve bedugni a hüvelyébe az egyik ujjamat. Ugyanezt ő is megtehetné velem, puncira puszi és bedugni a hüvelyembe az egyik ujját. De ez már TÉNYLEG a maximum lenne tőlem és félek, ez már nekem túl sok lenne. Félek, hogy túl nagy lépés lenne nekem a punci puszi és az, hogy betennénk egymás hüvelyébe az ujjunkat. De ha jólesik és nem kellemetlen, akkor nagyon szívesen megtenném!


Mit tegyek? Holnap amikor itt alszik a barátnőm, jó ötlet-e az hogy festenék róla egy akt képet, miközben meztelen? És utána egy közös fürdés és talán egy picit több is, ez egy járható út?



2020. dec. 25. 18:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Elmebeteg vagy?
2020. dec. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Járt már benned répa és most meg egy ujjtól félsz? 🤦‍♂️
2020. dec. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon türelmes és jó fej barátnőd van, vigyázz nehogy elveszítsd. 33/L/bi
2020. dec. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem türelmes, inkább birka 🤦‍♂️
2020. dec. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

18:46


Sajnos nekem idő kell, hogy meg tudjak nyílni valaki előtt. Tudom, hogy sok másik lánynak ez gyorsabban megy és hogy vannak olyan lányok, akiknek nem kell hosszú hónapig várni, hogy úgy érezzék, felkészültek a szexre.


19:10


Igen, nagyon szeretem őt és rendkívüli mértékben hálás vagyok, hogy ennyire türelmes és kedves! Tudom jól, hogy elképesztően ritka az olyan nő mint ő. Más már régen elhagyott volna engem, vagy azt mondta volna, hogy "nem tud tovább várni". :( És mint írtam a hosszú bejegyzésemben, a 6 évvel ezelőtti, 2 évig tartó kapcsolatom egy fiúval azért ért véget, mert közölte velem, hogy neki egy sokkal bátrabb, vagányabb és ahogy ő mondta, "keményebb lelkű lányra" van szüksége.


EZÉRT szeretném, hogy holnap legalább az egyik dolog megtörténjen abból, amiket leírtam a hosszú bejegyzésemben! Amire biztosan kész vagyok, az az hogy akt festményt készítsek róla meztelenül, szerintem ezzel nem lenne semmi probléma. A többi az, amitől picit vagy jobban félek. Tudom nagyon jól, hogy a barátnőm már rendkívüli mértékben kívánja a szexet, hiszen mint írtam, neki már volt 4 barátnője előttem és mindegyikkel szexelt. (Ráadásképpen neki sohasem kellett ilyen sokáig várni egy párkapcsolatban a szexre, mert a legtovább tartó várakozása az 2 hónap volt, a 3 másik lánnyal átlagosan kevesebb mint egy hónap alatt le tudott feküdni.)


Félek hogy elveszítem őt és nem szeretném őt túl sokáig várakoztatni. Ráadásképpen azt érzem, hogy én is egyre jobban felkészültnek érzem magam a szexre! Csak nekem rendkívül fontosak az apró lépkedések, a nagy léptektől megijedek, kétségbe esek... :(

2020. dec. 25. 19:27
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt értem hogy nehezen nyílsz meg, de 11 hónap? Az bárhonnan nézem, akkor is nagyon sok.
2020. dec. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem rosszból kérdezem, de nem gobdolkodtál azon hogy pszichológushoz fordulj? Mert ha ennyire nem tudsz megnyílni olyan emberbelőtt sem, akivel egy éve kapcsolatban vagy, akkor lehet valami segítségt kéne kérned szakembertől.
2020. dec. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

20:10


Tudom hogy nem rosszból kérdezted, semmi baj! :) Hidd el, nem bántottál meg engem a kérdéseddel! :) Mint írtam a hosszú bejegyzésemben, "Sokat segített, hogy jártam pszichológushoz is, akivel nagyon sok dolgot meg tudtam beszélni.", illetve Anya és Apa is maximálisan támogattak. Egyébként most is járok pszichológushoz, ennek már 5 hónapja és PONT az ő segítsége kellett, hogy eljussak arra a szintre, hogy azt érzem, holnap kész vagyok a barátnőmmel bizonyos dolgokra. Pszichológusnak elmondtam mindent és mindig bátorított, hogy legyek fokozatosan egyre nyitottabb és hogy lépkedjek finoman előre, mert az nagyon fontos. Nem csupán a barátnőm terén, hanem sok más ügyben az életben.

2020. dec. 25. 20:24
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tedd meg ezt a lépést. Bánni fogod, ha kihagyod! Ez egy kellemes karácsonyi ajándék is egymásnak. Én megértelek, hogy egy régebbi fiú kapcsolat után nagyon nehéz lánnyal szeretkezned. De ne halogasd! Most szerelmes vagy belé és ő is nagyon érzékeny, kedves, türelmes lány nyilván ő is szeret téged és engedi ezt a különleges, közös meztelen estet. S szép emléketek lesz erről a napról, maga a festményed. Kívánom neked, hogy legyen ahogy szeretnéd, érezzétek jól egymást!:)
2020. dec. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Tedd meg nyugodtan, ennél az életben nem lehetne romantikusan szebb, főleg karácsonykor. Az csak még szebbé teszi az egészet. Ne figyelj a gátlásaidra, tedd amit szeretnél, ha nem teszed meg egy szép meghitt lehetőséget hagysz ki, ami ritkán van az emberek életében. Ügyesen drága, sok sikert. <3
2020. dec. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!