Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40+ éves szűz, heteró pasik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40+ éves szűz, heteró pasik, miért nem volt még szexuális kapcsolatotok? Érthető, ha valaki fiatalon tolószékbe került vagy hasonló dolog történt vele, de most nem ezekre vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés
Hanem azokra, akik pl. maszturbálnak, normálisan kinéznek, van munkájuk és mégsem jött össze a dolog. Miért?
dec. 11. 00:26
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Én arra lennék kíváncsi, miért érdekel ez. Magammal se szívesen elmélkedek erről, és másokat se hiszem, hogy előrébb vinne a válaszom. Nem érdemes ezzel foglalkozni.
dec. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Uralkodni akar a nő
dec. 11. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Szociális fóbia, szorongás, gátlásosság, autizmus, asperger.


Hiába nem rossz a külső, ha, mellé van valami mentális zavara.


Vagy olyan adottsága van, ami nem előnyös, és nem tud rajta változtatni, pl kicsi a farka, és szégyelli.

dec. 11. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Pedig a kisfarkú ferfiak is lehetnek jók a szexben
dec. 11. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Mert mindig csak a ronda, dagadt noknek tetszettem meg, aki tetszett mindig visszautasitott

Aztan 23 evesen mar k-rvára beleuntam az egeszbe es azota nem is ismerkedek senkivel, keszarom az egészet

40 evesen meg mar nem fogok hulyet csinalni magamból, elkezdeni ujra ismerkedni, turelmem sincs hozzá

dec. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kicsi van és félénk vagyok.

Emiatt. 😞

dec. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Bár nem vagyok szűz, de volt pár év, amikor egyáltalán nem éltem nemi életet, pedig magas vagyok, jóképű és a méretemmel sincs gondom (ami egyébként teljesen átlagos).

Ami engem maga alá gyűrt, az a depresszió. Magamat nem tudtam elfogadni, és így azt is elképzelhetetlennek tartottam, hogy egy nő elfogadjon. Végül saját magamat is meggyőztem, hogy nekem ez így jó, ez a komfortos, egyedül ... miközben legbelül meg rohadtul vágytam az intimitásra és egy társra. Hihetetlen, hogy az ember mennyire képes saját magát is átb.szni.

Aztán egy nap megelégeltem a helyzetet és úgy voltam vele, hogy le.szarom, ennél bármi jobb, és elkezdtem nyitni a nők irányába. Hogy volt e kudarc? Persze, sokféle, korai elélvezés, merevedési zavar, a legrosszabbak, amiket csak el lehet képzelni, de nem tántorított el, és sikerült fejlődni mindenben. Végül partnerem is akadt bőven, majd eljutottam oda, hogy egy párkapcsolatban is képes lettem elfogadtatni magam, ami azóta is szépen működik.

Szóval tudom, hogy ez baromi nehéz ügy, de nincs annál rosszabb, ha az ember élve elássa magát. Próbálkozni kell, hogy legyen esély egy jobb életre. (ja és tessék a duci és kevésbé szép lányokat is tisztelni, értékelni, mert aki csak Palvin Barbarákkal hajlandó ismerkedni, az ne csodálkozzon... )

dec. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szűz nővel szeretném elveszíteni és eddig nem volt olyan, akibe szerelmes lettem volna. Mondjuk én még csak 27 vagyok.
dec. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as, azért a “még csak 27 vagyok” azért egy kicsit erős...

Másfelől ilyen igényekkel hamar 40 leszel.

Hol ismerkedsz? középsulis 15-16 évesek között?

dec. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kinézet alapján adnak esélyt a nők az ismerkedésre, és mivel ronda vagyok, esélyt se kaptam soha, még egy kávéra se. 38F
dec. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!