Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az egeszseges ha nem szexelek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egeszseges ha nem szexelek a parommal?

Figyelt kérdés
Havi 1szer vagy nagyon max2 szer ha csinaljuk ez nem gaz?

dec. 13. 00:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

10# és te ezt csak így tűröd??

Nálunk heti 1-2 szex megvan...

Ugyancsak 50/ f.

dec. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
73%
11 A szexen kívül jól megvagyunk. Azzal pedig , hogy nem akar szexelni nem tudok mit csinálni. (Bár régebben megfordult a fejemben , hogy kirakom a lakásomból csak megsajnáltam.) Egyszerűen elvi okokból raktam volna ki. Tudod ő az a fajta nő aki úgy választ ,hogy meglegyen mindenféle női előjog (pl. mindent én fizetek mert ugye én vagyok a jól kereső mérnök) de dugni ne kelljen, sőt egy szobában aludni sem.
dec. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindkettőtöknek elég, akkor nem gáz. Ha neki6ez elég, de neked nem, az már baj. Az az egészséges, ha a két fél szexuális igényei azonosak. Hasonlóan sűrűn, hasonló módon szeretik élvezni. Ha ez megvan, mindegy, hogy havonta, vagy naponta 3x.
dec. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi a gáz?

Én van, hogy képes vagyok azon is duzzogni, hogy nincs meg a napi kettő alkalom.

Aztán látom itt elhanyagolt férfitársaim sorait, és azonnal észhez térek...

dec. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos hosszabb távu kapcsolatban illetve 50 felett az az általános , hogy nincs már szex.
dec. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Iszonyú rossz ilyeneket olvasni, hogy hat vagy tíz éve nem szexelnek egymással párok. Gondolom, ez az egyik félnek rossz lehet, mert a szex hozzátartozik a teljes élethez.

Azt is gondolom, hogy ilyenkor a többség szexel, csak nem a párjával. Mert ha valaki lemond a szexről csak azért, mert az nem akar vele, az nagy baj, abba tönkre fog menni. Legjobb szakítani ilyenkor.

dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

15-ös: Azért nem olyan általános. 50 feletti emberek is szexelnek, valamint a tartós kapcsolatban élők is.

Ha nem, akkor ne csodálkozzanak, ha a másik félrelép vagy elhagyja őket.

dec. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
38 vagyok, a barátnőm 32. Én vagyok a “mohóbb” a kapcsolatban, ha lehet így mondani, de nekem eléggé plafonon van még szerencsére a libidóm, szóval napi 2-3 alkalom lenne az ideális, de megértem, ha ez másnak sok. De az, hogy heti meg havi 1 alkalom, az nekem elképzelhetetlen, de főleg az, hogy erről ne beszéljek a párommal, vagyis annyiban hagyjam. Erről beszélni kell. Nem tudom elképzelni, hogy egy nő egyik napról a másikra elfelejtse a szex örömeit. Menopauza ide vagy oda. De nem akarok okoskodni, csak brutális olvasni amit itt irtok.
dec. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
12-es: Egy élősködő a nejed. Ha ezt sokáig tűröd, rá fogsz menni. Én egy negyvenes nő vagyok, de nem lennék meg tartósan szex nélkül. Ha hiszed, ha nem, a normális nőknek is fontos a szex és nem érdekházasságokat kötnek, hanem fontos, hogy társuk legyen, szeressenek és szeressék őket.
dec. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
#19 Nagyon örülök, hogy így látod és nagyon jó ilyeneket olvasni. Sajnos a párom nem így gondolkodik. :(
dec. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!