Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elítélendő ha egy férfi már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő ha egy férfi már nem képes a szexre egészségi állapota miatt , de a feleségnek engedi nyíltan, hogy szexuálisan egészséges férfiakkal keféltesse meg magát ?

Figyelt kérdés

Erről kinek , mi a véleménye ?

Ti mit s hogyan döntenétek ilyen helyzetben ?

A kérdésben leírt szituációt ,elfogadhatónak találnátok ?


dec. 12. 09:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Voltam már ilyen pár barátja.

dec. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 kisördög1 ***** válasza:
96%

Már miért lenne elítélendő ha engedi az asszonyának amit ő nem tud megadni és nem kényszeríti bele hogy lemondjon valamiről ami nagyon jó?!

Szerintem ez épp, hogy dicséretes önzetlenség.

dec. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem elítélendő,én is ismerek hasonló párt.
dec. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
6%
Lennék házibarát ;)
dec. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem elítélendő, ha közös megegyezés van.

36N

dec. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a szemében? A buszmegállóban állók, a sarki zöldséges, a házmester? Pont annyi közük van hozzá mint a szomszédaidnak, vagy a kollégáidnak: semmi! Ne mások elvárásainak akarj már a magánéletedben megfelelni, hanem a saját életedet éld. Ez csakis a férjre, feleségre és a "beszállóra" tartozik. Utóbbi nem fogja elítélni, inkább örül a lehetőségnek :)
dec. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nettó hülyeség. Kettőjük dolga a kérdést megbeszélni, nem nyilvánosságra tartozik. Ítélkezi meg pláne, hogy csak bűnügyben lehet.
dec. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Be vallom , most meglepődtem , úgy is mondhatnám hogy kellemeset csalódtam a hozzászólásokban .

6/ - nak külön köszönöm a részletesebb válaszát .

dec. 12. 10:43
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
Ha én kerülnék ilyen helyzetbe, elsőre biztos nehéz lenne a feleségem mással látni, de ha ilyen erősek a szükségletei, belemennék, ráadásul megspórolhatja az ember az esetleges lebukást, és azért biztonságosabb, ha legalább egy ember tudja, hogy találkozik valakivel, sajnos sok gátlástalan ember van, volt egy ismerős csaj, aki mivel van párom és nem akartam vele pénzért lefeküdni, elkezdett fenyegetőzni, hogy lejárat mindenhol.
dec. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
34%
Én az a típus vagyok, aki a nyitott kapcsolatot sem érti. Nekem ha van egy barátnőm, akkor soha, semmilyen körülmények között nem akarom mással látni.
dec. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!