Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen gyakran igényli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen gyakran igénylitek/várjátok el, hogy a barátotok kinyaljon titeket?

Figyelt kérdés

dec. 13. 11:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Minden alkalommal
dec. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából annyiszor mint ahányszor én leszopom. Nem strigulázunk, de nem is kell, mert szívesen csinálja, szóval😁.
dec. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, elvárni nyilván nem lehet az ilyesmit de szeretem minden alkalommal mert nekem így van orgazmusom. Sajnos a párom nem csinálja olyan gyakorisággal mint nekem jól esne.🙁
dec. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Párom egyáltalán nem szereti
dec. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

A volt bnoim minig igenyeltek

Mondjuk tobben mondtak h ilyen jol még nem csinalták nekik 😃

dec. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Minden alkalommal.
dec. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%

Én minden bnőmnek, reggel, délben este elnyaltam a punciját, mindegy hogy állva, fekve vagy kád szélén.

Akinek sok volt, azzal szakítottam hiába volt édes-kedves.

dec. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem várok el semmit, amikor, ahogy jön.
dec. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Párom még ezt az egyet sem engedi.
dec. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

Az én párom ( nő) ugyanúgy nem akarja... csináltam neki, de rövid időn belül befeszült, zavarban volt... nem értem, pedig olyan élvezettel és állítólag jól is csinálom.

Viszont szopni úgy ahogy szeret. Nekem így is jó, de nem értem, miért nem engedi, hogy végre orgazmusig nyaljam.

dec. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!