Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok milyen volt a legnagyob...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen volt a legnagyobb ejakuláció amivel találkoztatok már?

Figyelt kérdés
Tetszett vagy nem annyira?
dec. 13. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Egyszer a páromnak vertem ki, háton feküdt és teljesen a szájáig ellőtt, li is smároltam gyorsan
dec. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Első randi de épp megvolt igy nem akartam szexet. Órákig húzta az agyam, tetszett is ezért leszoptam a hátsó ülésen. A végén kivertem neki és annyira kész volt, hogy a plafonra spriccelt. Onnen csepegett le a cucc. A második lövéssel meg jutott a hajamra, arcomra telibe. Kapcsolat lett belőle, azóta sem tudta megismételni
dec. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Haha a 2es nagyon tetszik 😂😅
dec. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Dugásnál a végefele jártunk. Kicsit oldalra dőlt a srác hogy kivegye és a hasamra verje. Fogalmam sincs, hogyan, de az első lövések egyike a nyakamon és az állam alsó részén landolt.
dec. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkorát élvezett a srác hogy az egész arcom olyan lett,a hajam is,23/l
dec. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

En voltam neki az első.

Egesz este simogattuk egymást, izgattuk.

A vegen mar meztelenek voltunk, levetkőztettuk egymást, mire a boxert levettem rola,a farka mar teljesen nedves volt

Simogattam, puszilgattam, finoman bevettem a szamba, mar csak lihegett.

Aztan megadtam a kegyelemdöfést.

Finoman, de határozottan elkezdtem neki kiverni.

2 perc után nem kifolytz, vagy spirccelt, hanem ömlött a sperma belőle.

Az elso 4-5 lövés olyan gyors es olyan erővel jott hogy alig lattam.

A hasa, mellkasa, nyaka, kezem, arcom, cicim, lepedo, minden olyan lett.



Iszonyat szexi volt ahogy ott vonaglott, nyogott, utana meg kellett neki vagy 5 perc hogy osszeszedje magát.

1 evig voltuni együtt, hát meg nem mondtam volna róla hog, szűz volt, nagyon jo volt vele a szex.

19/L

dec. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Epp nem volt nalunk gumi, szoval nem tette be parom de odadorzsolte lent, a fejem mellettig ellőtt, meg kozben mindenfele egy keveset. Volt mar vele hasonlo maskor is, de aznap este volt a masodik legjobb vonzalom vele egesz kapcsolat alatt.
dec. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!