Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor nem fog fájni a szex,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor nem fog fájni a szex, friss szüzesség elvesztésekor?

Figyelt kérdés

Már 3x volt szex, pettingelés, meg minden. Mégis borzasztóan fáj.

Nem vérzett, azt sem tudom, hogy tényleg sikerült-e áthatolnia a barátomnak.

Az első alkalomkor csak hozzányomta, majd a második alkalomkor pedig az 1/3-a ment be. A 3. alkalomkor a barátom szerint már tövig bement, én nem láttam.

Kinek mikortól nem fájt és élvezni tudta a szexet?


21/L vagyok


ápr. 30. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Nyugi, ez változni fog a jó irányba. Nem tudhatjuk nálad mikor alakul ki, de jó fog lenni.
ápr. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is fájt még talán a 3.alkalom is pedig már elsőre betette a pasi a farkát teljesen vérzett is.

Idővel jobb lesz. Pár alkalom és élvezni fogod.

ápr. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Az a baj veled hogy nem vagy felizgulva és görcsölsz.

Olyan muszály szex az és ez nem lesz jó soha amíg nem készülsz fel rá lelkileg és testileg se.

Sőt ha erőltetitek akkor ez egyre rosszabb lesz mert állandóan félsz tőle szinte rettegsz majd.

ápr. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

Minél többször csináljátok annál jobban szokod és egyre kevésbé fog fájni.

De egyébként olyan is létezik, hogy több éve szexelő nő x idő kihagyás után, ha elkezd újra szexelni, neki is fáj az első pár alkalom.

Ha nem vagy benedvesedve, ráfeszülsz akkor is fájhat a további alkalom is.

ápr. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyobb a mérete, mint ami neked még kényelmesen belefér, akkor mindig fájni fog.

Az exem nem véletlenül ex. Egyszerűen túl nagy volt a pénisze. Hosszú vastag is és minden átkozott alkalommal fájt, véreztem, hiába vigyáztunk, úgyhogy elhagytam végül.


A barátommal ellenben jó a szex. Ő kisebb szerencsére.

máj. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!