Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Csiklónyalásnál ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Csiklónyalásnál ez még jó érzés, vagy már sok/fáj?

Figyelt kérdés
Hogyha rászívok a csiklóra (mintha mellbimbót szívnék), vákuummal az ajkaim közt tartom mozdulatlanul, és csak a nyelvemet mozgatom a csiklón a számban. Ez jobb, vagy az, ahol nincs vákuum, hanem csak nyalás?

dec. 13. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagyon
dec. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Én szex közben kérdeztem ezt páromtól , de párom rántott a vállán és csak annyit mondott , hogy neki mindegy .
dec. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Nekem ez mar sok lenne
dec. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jo
dec. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) #3-as, le tudod írni, hogy miért lenne sok?
dec. 13. 15:04
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Ésszel barátom, ésszel! Egyébként meg csinálod és figyeled a lány reakcióit, ha élvezi csinálod, ha nem jó akkor nem. Egyénfüggő kinek mi fog tetszeni, nincs univerzális technika. Ne úgy vágj bele, hogy "na most akkor azt fogom csinálni, hogy..." hanem úgy hogy legyél teljesen nyitott a lány rezdüléseinek a befogadására, a közös hullámhossz felvételére.
dec. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Ez számomra jobb lenne, mint egy sima nyalás.
dec. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Nekem ez már fájna. Nagyon érzékeny a csiklóm , és jobban szeretem ha lassan, érzékien, szinte "csókolózva" vele izgatják. Úgy garantált a sorozatos orgazmus.
dec. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon jó lenne és imádom mikor igy csinálják vagy csak simán szívják a csiklóm, sokkal intenzívebb és könnyebben elmegyek mint a sima nyalástól:)
dec. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!