Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek jó ötlet elutazni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet elutazni nyaralni a feleségemmel és egy másik férfival közösen, ahol a feleségemmel mindketten szexelnénk, kényeztetnénk minden nap ? Volt már másnak is ilyen élménye ? 36 F

Figyelt kérdés

dec. 13. 19:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem volt, de ha mindharman benne vagytok es tudod, hogy kibirja a kapcsolatotok (nincs feltekenyseg, biztok a masikban, nem engeditek érzelmileg kozel a masik pasit stb) akkor oke. Megszinesitheti a szexualis eleteteket. Viszont ha eloszor csinaljatok ezt, akkor nem ajanlom hogy egybol nyaralasra menjetek a sraccal. Legyen meg egy ket alkalom es csak utana, nehogy rosszul suljon el, meg egymasba ne habarodjatok.
dec. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Semmiképpen sem elsőre mennénk.
dec. 13. 20:05
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Probald ki, csak ugy tudod meg.
dec. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ki fogjuk sztem, de kicsit aggódok nehogy anyagiakon legyen összeveszés (utazás), szóval olyan férfi kell akit jól ismerünk majd
dec. 13. 20:10
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
Napi cuckold. Nem unod még?
dec. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
39%

Nekem egyedül a testiség a fontos.

Feleségedről privátban mutatsz egy alakos képet, arc nélkül?

dec. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#5: Nem unom, mert utoljára 2 hónapja használtam az oldalt
dec. 13. 20:20
 8/17 anonim ***** válasza:
14%
Másnak volt már ilyen élménye, de neked nem lesz. Kamu kérdés. Aki így él, az nem kérdez ilyeneket, mert maga is el tudja dönteni, h mit akar. Verd ki gyorsan Pistike aztán menjél aludni.
dec. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Itt az oldalon beszéltem régebben egy nővel. Náluk volt ilyen, jól is működött egészen addig, amíg a palija totál rá nem csavarodott a témára és már normál szex nem is volt.
dec. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

Nyáron egy baráti házaspárral közösen terveztünk egy horvátországi nyaralást. Lefoglaltuk a szállást: egy négyszemélyes apartmanban.

A párom cége az utazás előtt 2 nappal közölte, hogy nem mehet sehova, mert olyan munka jött be, hogy nem engedik el. Próbáltuk lemondani a szállást, de már nem lehetett. A párom mondta hogy menjek el, ő is elmenne a helyemben.

Már az úton felmerült, hogy hogy lesz az alvás? A barátom neje közölte, hogy együtt alszunk. Összetoltuk az ágyakat, és egy nagy hancúr-tér lett belőle. Első nap végig szakad az eső. Mit lehet csinálni? Enni, inni és szexelni. A barátom mondta, hogy nyugodtan tekintsem a nejét közös feleségnek. Így is lett. Mindent megtettünk, amit egy hármasban meg lehet tenni. A csaj nagyon élvezte a helyzetet, hatalmas strapabírása volt...

Nagyon szuper volt az egy hét. A páromnak mindenről beszámoltam, nem volt gond belőle. Azóta voltunk négyesben is itthon. Új életet kezdtünk, ami nagyon bejött mindenkinek. Féltékenységről szó sem esett.

Próbáljátok ki, ha nem vagytok féltékeny típusúak.

dec. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!