Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hölgyek, miként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek, miként ismerkedsz, ha nagy intim méretre van igényed, zsákbamacska alapon vagy konkrétan keresel partnert?

Figyelt kérdés

Mivel alapvetően ruhában ismerkedünk, így miként szűröd ki a számodra megfelelő méretű partnert? Rákérdezel a méretre? (Hányadik randin?) Addig keresgélsz, vagyis újra és újra ágyba bújsz férfiakkal, amíg meg nem találod a megfelelőt? Vagy ha nincs ló, jó a kisebb méret is? Belemész egy olyan kapcsolatba, amely nem adja meg az igényelt méretet?

Vagy partnerkeresőn konkrét elképzeléssel, leírással keresel szexpartnert, amelyből vagy lesz tartós kapcsolat vagy sem? Itt nem lutri a szimpátia, a valódi vonzódás? Vagyis ebben az esetben, nem hiszel a szerelemben?

Felmerül a kérdés, megfelelő (méret) szex vagy a lelki kapcsolat a fontosabb?


Tudom, nem minden a méret, nem ezen múlik, kicsivel is lehet örömet okozni, másképp is lehet, hiszen a technikán múlik... De most nem ez a kérdés, hanem az ismerkedési módok, megoldások érdekelnek. Miként oldják meg a nők ezt a kérdést?



dec. 14. 10:30
A kérdező szavazást indított:
Néhány randi után rákérdezek a méretre
Néhány randi után csókolózás közben kitapogatom, hogy mekkora a mérete
Újra és újra lefekszem férfiakkal, amíg meg nem találom a megfelelőt
Partnerkeresőn keresgélek konkrét adatokkal
Zsákbamacska módszer, majd amit kapok, azt elfogadom
"Nekem a személyiség a fontos, nem érdekel a farokméret"... ha mégis kevés, hát megcsalom, dobom
Minden férfi pocsék az ágyban, jó szexet magamtól kapom meg, vagy másik lánytól
A pénztárcájának, lakásának, autójának mérete, értéke jobban izgat
Egyéb, kifejtem hozzászólásban
Nem érdekel ez a kérdés, de mindenképp reagálni akarok egy szavazattal :)
10 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%

Neked is beakadt ez a néret hülyeség.

Több ezerszer le lett már írva hogy nem az a fontos.

dec. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
5%
Nekem szép vastag, érdekelne valaki csajt?
dec. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Rákérdezek és kész... 🤷‍♀️
dec. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Úgy látom lehet fokozni még bőven a farokméregetős kérdéseket. Bár nem is értem itt min lepődöm meg.
dec. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Reménykedek. Te nagyon túlgondolod ezt. Ez a nagy méretre van igenyem dolgot inkább úgy mondanám, hogy mindenkinek van egy minimum, meg egy maximum. A jó szex fontos, és ez is egy szempont benne a sok közül. De vissza a reménykedek részhez. Amikor valakivel ismerkedni kezdek, akkor igazából minden zsákbamacska. Annyi minden van, ami miatt esetlegesen nem passzolunk, ez csak egy a sokból. Semmit nem tudhatok előre, csak remélem, hogy passzolni fogunk. A pénisz kérdés szerencsésebb, mert az egyértelműen kiderül, viszonylag hamar. Azért az első néhány találkozás alatt ha minden jól alakul, és megvan a kémia, akkor úgyis szexelünk. Ha jó, akkor jó, ha nem, akkor nem egymást keressük. Ennek lehet az oka a méret, vagy akármi más is. Sokkal aggasztóbb kérdések vannak, amik csak bizonyos idő után buknak ki.
dec. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Ha már ennyit fáradtál, reagálok egyesével a szavazás lehetőségeire:

1. Soha nem kérdezek rá.

2. Nem tudod kitapogatni pontosan. Volt már rá példa, hogy vetkőzésnél alig tudtam kitapogatni, de amikor levette a gatyát árnyékot vetett az egész fejemre.

3. Nem mind ezt csináljuk? Randizgatunk, ha eljut a dolog odáig, akkor szexelünk. Ha minden f@sza akkor lehet kapcsolat, ha egy tragédia a szex, akkor lapozunk.

4. Nem szoktam partnerkeresőzni, passz sajna.

5. Lényegében ja, ez zsákbamacska. Nekem is, meg a pasinak is. Ő is kaphat olyat, ami nem tetszik neki. De attól, hogy vakon húzom ki a zsákbamacskát, nem fogok megalkudni vele, ha nem tetszik.

6. A személyiség is fontos, de bizony a jó szex is. Egyik sem pótolja a másikat. Nem csalom meg, inkább nem is kezdek kapcsolatba, ha nem stimmel. (Btw itt eléggé látszik, hogy jól meg vagy sértődve).

7. Nem minden férfi pocsék. Tény, hogy magamnak könnyebb, meg a lányok általában figyelmesebbek, de ettőlmég sok pasi van, aki úgy lerendez, hogy a wcig nem tudom magam kivonszolni.

8. Van pénztárcám, fizetem az albim, és nem értek a kocsikhoz.

dec. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#6 Hogy kell úgy lerendezni, hogy ne tudj kimenni a wc-re?
dec. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Azért itt kibukik hogy a nők a 18+cm-re buknak.
dec. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

#8

Ez eddig sem volt titok.

dec. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Oldfire ***** válasza:
Gyagyás kérdés. A személxisége fontosabb
dec. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!