Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként hol szoktatok alkalmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként hol szoktatok alkalmi szexpartnert keresni, ha nem akartok zsákbamacskát?

Figyelt kérdés
Nem csak férfiaktól olvasom itt, hogy egy nő akkor szexel, amikor akar, hanem nők is írják, hogy néha csak egy kiadós menetre vágynak, és rendszerint akadnak jelentkezők rájuk, akikkel ráadásul elégedettek is, szóval hálás lennék, ha valaki megosztaná velem ennek a titkát, mert én is szeretnék már keríteni valakit. Hogy lehet minél valószínűbbé tenni, hogy a másik tudjon teljesíteni, azaz határozott legyen, odafigyeljen a nőre és bírja mondjuk egy 15-20 percig? A férfi prosti az egyetlen valódi megoldás rá? (Nem, nem kamu kérdés, átlagos megjelenésű, viszonylag szegényes társasági életet élő nőként ez tényleg kihívást jelent.)

2022. okt. 6. 03:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Irtam privit
2022. okt. 6. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Hát most jól el leszel árasztva priváttal😅😆😆
2022. okt. 6. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagyok nő, de láttam már ilyet. Minden munkahelyen akad egy nyomulós faszi, aki erre utazik: teszi magát, aztán ha épp olyan helyzetben van egy munkatársnő, akkor dugópajtik lesznek. Baráti körben is vannak sokszor ilyen férfiak, akikről lehet tudni, hogy egyedül, vagy laza kapcsolatban él. Ezeket szokták hívni a nők.

Az összes többi megoldás, mint a szórakozóhely, randi appok, gyakori privát zsákbamacska.

2022. okt. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Na ha ezt én ffi ként írtam volna ki már tuti kaptam volna olyan megjegyzéseket hogy ajajjj… amúgy nem értem hogy miért van ez így amikor mindenkinek vannak szükségletei csak a partnert kell megtalálni ami valóban nem egyszerű,de nem is lehetetlen!! Nem feltétlen kell hogy férfi prosti legyen mert találhatsz magadnak erre ffi-t csak beszélgess,légy nyitott úgy le tudod szűrni pár mondatból hogy érdemes-e folytatni vagy keresed tovább és rá fogsz találni!!!
2022. okt. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom ezt hol olvastad :D Bár én már kapcsolatban vagyok, így most nem érdekel, de volt 6 évem előtte, hogy keresgéljek, és szinte csak rossz tapasztalatom volt. Én úgy vettem észre, hogy semmi nem garancia. Egy normális kinézetű, értelmesnek tűnő, pasi is pillanatok alatt átváltott lekezelő bunkóba, amikor letárgyaltuk online, hogy akkor találkozunk. Pár napos beszélgetés után, tehát azt hittem, sikerül legalább minimálisan megismerni. De onnantól, hogy tudta, hogy lefekszem vele, már a legkevésbé sem tisztelt, kb úgy beszélt velem, mint egy olcsó prostival. A többiek sem voltak jobbak, csak ezt az egyet emeltem ki. Én egy idő után inkább megoldottam egyedül. De te talán találsz megfelelő partnert, sok sikert!
2022. okt. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Én haverok között, de a Tindert is be merném vállalni, bár az zsákbamacska.

(Most kapcsolatban vagyok, ne írjatok privátot pls)

2022. okt. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát nem az internetről, ahol sokszor az élőben megjelenő (ha egyáltalán megjelenik mert rengeteg a kamus) és a magáról előre lefestett kép között fényévnyi szakadékok vannak 😂

Tapasztalattal rá lehet érezni ki milyen lehet. Ha kötetlen szexet keresel akkor meg swinger. 100% kamumentes, diszkrét, adott a hely, idő, rögtön látod a pasit.

2022. okt. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

Nem vagyok nő, 27 éves férfi vagyok, de sok barátnőm van akikkel beszéltem erről. Nyilván nőként az interneten is elég könnyű találni, hiába sok a kamus és a képek - valóság között hatalmas eltérést mutató jelentkező, azért be tud akadni 1-2 normális, csak ki kell szűrni. Például úgy, ahogy te most tetted... biztosan kaptál már vagy 10 privit, esetleg pár kéretlen pöcs is becsúszhatott. Ez sajnos ilyen.


Férfiként sincs viszont ez nagyon máshogy. Régen elég aktívan keresgéltem. Fiatal nők közül aki tényleg rászorul arra hogy neten keresgéljen, azoknak - és senki ne vegye sértésnek, de ez a tapasztalatom - legtöbbje vagy tényleg csúnya és közel nem úgy néz ki mint az erősen retusált - effektezett képein, vagy a személyiségében, kisugárzásában van valami taszító, ami miatt még nem talált magának partnert. Férfiaknál is hasonló a helyzet.


Szóval az internetes társkeresés egy olyan dolog, hogy 10-ből talán 1 lesz akivel sikerül akár csak egy jó szexet összehozni, de legtöbbször még azt sem, nemhogy kapcsolatot. Tudom hogy könnyű azt mondani, de többször kell járni társaságba, bulizgatni, ismerkedni, és teljesen átlagos nőként is simán becsúszik bármi, ha arra van szükséged

2022. okt. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 GFman ***** válasza:
Pasiként anno masszőrt kerestem, adtam fel hirdetést( ingyenes oldalakon is lehet, csak szét kell nézni), nyilván a legtöbben azért rákérdeztek, hogy tulajdonképpen milyen masszázsról is lenne szó.Aki olyan volt, annak mondtam, hogy erotikus is lehetne az a masszázs, ha vállalja.Aztán akivel összejött, az már engedte, hogy én is masszírozzam.Volt akikkel sex is volt.Velem mindig rendesek voltak, mert én is úgy álltam hozzájuk. Hirdetésben is kereshetsz, de ahogy a 8-as is írta be fog csúszni pár kretén, ezzel számolnod kell.
2022. okt. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
érdekes
2022. okt. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!