Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A baratnöm pipa rám, mert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnöm pipa rám, mert reggel nem tudtam befejezni neki az orgazmusát. Nagyon nehezen tud elmenni, és már közel járt egy jó nagyhoz. Van technika, amivel gyorsabban el tudnak jutni a nök a csúcsra?

Figyelt kérdés
Pedig már éreztem, hogy remeg a làba, és nagyon nedvesedik, meg kapkodja a levegőt. Én meg ujjaztam, illetve a csiklóját pengettem.

#orgazmus #kielégülés #Nöi orgazmus
dec. 14. 16:24
1 2
 11/13 Oldfire ***** válasza:
100%
Igen van. Türelemnek hívják.
dec. 15. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Dugd be a mutatóujjad, érezd a hüvely falán, és közben nyaljad. Amikor kemény a pöcke, akkor haladsz jó úton.
ápr. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
85%

Én is neheztelnek! Egy, mar az orgazmus elötti remegés megletekor már nem abbahagyni kell, hanem odafigyelve türelmesen befejezni!

Siettetni sem jó, abból az aktus lecsengése, megszakadása lehet!

ápr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!