Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Szerettek csókolózni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Szerettek csókolózni?

Figyelt kérdés
Találkoztam már olyan nővel, aki annyira nem volt oda érte. Tényleg van olyan hölgy akinek nem fontos? Annyira nincs oda érte?

dec. 15. 06:47
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Nekem férfiként se fontos. Utál9m ahogy a nyelveket kell összefele dugdosni át a másik szájába. Nem is vagyok jó benne. Én csak a finom szájrapuszit szeretem. Nem is tudom ki izgul fel a csókra. Nekem ha feláll a bré, nem a csóktól van.
dec. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szex közben a legjobb, amikor bennem van.
dec. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Én sem vagyok oda érte, inkább a puszi, kicsi rövid csók. Ez a hosszan egymás szájában lenni nem az én világom.
dec. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Amikor kezdő voltam akkor imádtam, beindított. Azóta sokkal többre értékelem a sűrű puszikat vagy egy hosszabb puszit.

Szex közben, oké, néha-néha, de nem csak erről szól az egész aktus.

dec. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálam tökéletesen partnerfüggő.


A férjemmel pl valahogy soha nem volt jó csókolózni, egy idő után el is felejtettem, milyen az amikor egy finom csók beindítja a vérkeringést odalent is. 🙃 Szerencsére már újra tudom. Bár hosszasan mi sem szoktunk, mert mindig elfajul valami másba 😁

dec. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól csókol a partner, akkor igen. Nagyon be tud indítani.
dec. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek csókolózni. Én igénylem szex közben is mikor lovagolok , időnként szeretek hosszabb csókokat adni. És el is várom fordítva is. 26n
dec. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fiatalon nem szerettem, es pont azt szeretem benne, ami akkor taszitott. Hogy egy dugas tulajdonkeppen.

Ma mar annyi szenvedelyt hoz ki, hogy nyilvanos helyen nem is tudnek, de meg akkor se, ha nincs szex utana es kozben. Szinte faj belul az uresseg, amig nincs behatolas. De csak akkor, ha a masik ugyanigy szenvedellyel csinalja.

dec. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak ha szerelmes vagyok.
dec. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Meglepő, azt gondolnám, hogy a nők jobban szeretnek csókolni.
dec. 19. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!