Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nőként munka után fáradtan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőként munka után fáradtan érnétek haza, de a párotok kívánós lenne, akkor melyiket részesítenétek előnyben?

Figyelt kérdés

- Egy gyors orált

- Szét tennétek a lábatok, hogy azért a nőnek is jó legyen

- Esetleg kézimunka


dec. 15. 11:46
1 2
 1/15 Lilluci27 ***** válasza:
90%
gyors orál
dec. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Gyors orál.
dec. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Azt,amit ő csinál amikor fáradt. Kaja,fürdés,alvás. Szóval ha kanos,de én fáradt vagyok,az már az gondja,verje ki magának.
dec. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Ha en nem erzem azt, hogy szexelnek, akkor szexmunkat nem vallalnek.
dec. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

De nem rossz úgy elaludni, hogy nem kaptok vissza semmit?

Arról nem is beszélve, hogyha be is nedvesedik a nő.

dec. 15. 12:46
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire viselkedett jól.. ha főzött, mosott, takarított, akkor alap a sz*pás. :D Este meg már senkinek sincs nagyon energiája többre munka után.

Szexnél meg sose álltunk meg a misszinél, mindig forgat kutyusba, vagy lovaglóba, stb.. utána meg nálam szintúgy alap a zuhanyzás.

Szóval marad az orál. Illetve sokszor volt úgy hogy közben én meg masztiztam. Pár perc alatt kész is vagyunk 🙂

dec. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Szopni gyorsabb és egyszerűbb meg szeretem is csinálni és hiszti sincs ...


Ha annyira fáradt vagyok akkor forró fürdő és àgy nem még maceráskodni az aktussal mert egy fáradt testnek nem esik jól az aktus legalábbis nekem nem ...


De ha kertes házba laknak akkor tuti ki küldeném fát halogatni mert ezek szerint nem dolgozott elég keményen h Ő is örüljön ha ágyat làt ..

Na jó ez csak poén volt ..

De igazából felőlem mehet ribihez tarthatatlan szeretőt is mert nagyívben szarokat rá ha valaki annyira nem tisztel hogy 2 lábon járó maszturbátornak gondol hogy amikor kénye kedve tárja használ mint egy kapca rongyot ...

Nàlam ezért van zöld út lehet menni csajozni de csak Óvszerrel

Aztán szent a béke ..

N29

dec. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ui jah kérdező dehogy rossz mi olyankor örülünk hogy aludhatunk pihenhetünk azt nem halljuk a férfi hisztit h jaj kanos fáj a zacsi blabla ..

Persze fáradtság és fáradság közt is van különbség

A tálalás se mind1 hogy kicsapja neked hogy figyu baba nagyon kanos vagyok segíts má


Vagy kedvet csinál neked érzékien amiből amiből akár. Aktus is lehet .


De ha olyan fáradt vagy mint az Atom akkor az az ember aki szeret téged tiszteletben tartja h pihenésre van szüksége .

Társa vagy és nem az ágyasa


N29

dec. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én pasi vagyok és hát nem tudom, de nekem nem lenne kedvem semmihez a párommal, ha látom, hogy fáradt, nem kívánja, csak azért megy bele, mert én akarom, de ő amúgy nem. Nem szexjátéknak tartom a kedvesemet. Ha nem akarja, akkor így jártam, kiverem magamnak, ő meg vegyen szépen egy forró fürdőt, pihenje ki magát.

Mondjuk nekünk rendben van a szexuális életünk, nagyon ritka, ha kettőnél több nap kimarad.

dec. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
2. Opciót választanám. Ha a párom kívánja. Én meg nem, akkor fürdés után eldőlök neki meztelen az ágyban, és mondom, hogy szolgálja ki magát.. :)
dec. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!