Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, volt aki fiatalon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, volt aki fiatalon jóval idősebbel (több mint 15-20 év korkülönbségre gondolok) vesztette el a szüzességét?

Figyelt kérdés

Hogy történt a dolog? Hány évesek voltatok ti és mennyi volt a férfi?

Köszönöm ha őszintén leírjátok :)



dec. 15. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Szüzesség elvesztés nem volt, 16 évesen jártam össze két 30as pasival dugni. Néha csináltuk 3asban is. 26N
dec. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Általában tapasztaltabb lányok szokták kipróbálni idősebbel is (mármint korosztályukban csalódtak és utána fordulnak idősebb férfiakhoz)
dec. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
17 és 31.
dec. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

11 év volt, ha ez számít, 18 voltam, ő 29. Különös sztori. Találkoztunk egy szórakozóhelyen, beszélgettünk. Nem került szóba a korom, az övé sem, csak jóléreztük magunkat. Bejelölt, elhívott randira. Nagyjából sokkot kapott, ahogy kiderült a korom. Nyilván vettem a szórakozóhelyen alkoholt az orra előtt, idősebbnek tűntem mindig a koromnál, szóval azt gondolta, biztos vagyok 23-24 körül. Aztán végülis félre tudtuk ezt tenni, mert többet éreztünk mind a ketten.

A második sokkot akkor kapta, amikor megmondtam, hogy szűz vagyok. Akkor voltam nála először, kb két hete ismertem. Még aznap szexeltünk, pettingnek indult, de nem bírtam magammal. Igazából baromira kívántam, kíváncsi voltam, biztonságban éreztem magam egy tapasztalt férfival. Jó élmény maradt, nem aggódtam túl, csak hagytam megtörténni. Persze voltak kellemetlen részei, de pozitív az emlék. Együtt voltunk pár évig, sokmindent kipróbáltunk, sokat tanultam tőle.

dec. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Igaz én vagyok a férfi, de 29 évesen lefeküdtem egy 16 éves lánnyal. Egyéjszakás volt és ő szűz. Többet nem találkoztunk, csak online tartottuk a kapcsolatot egy ideig. Jó élményként maradt meg mindkettőnknek.
dec. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
A szüzességemet pont nem vesztettem el vele, ellenben vele pettingeltem először életemben. Csak a szex maradt ki. Ő 38, én 16.
dec. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
volt. 15 évesen 36 éves pasival.
dec. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

23 èvesen egy 16 èves lànnyal, illetve volt egz 10 èvvel fiatalabb pàrom is. Mikor èn voltam 31 ő volt 21.


16 alà sose mertem menni mèg, ha volt lehetősègem akkor sem.

dec. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%

26 év volt kettőnk között


Privátban elmesélem

dec. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!