Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ti eltudnátok képzelni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti eltudnátok képzelni, hogy egy egyéjszakás kaland keretei között elvegyétek egy srác szüzességét?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy bejön a srác és amúgy szexelnél vele. Akkor, ha elárulja hogy még szűz azzal nem kockáztat semmit, vagy elképzelhető hogy csak emiatt mégsem feküdnél le vele?

Amúgy, ha nem szólna nem is biztos hogy eszetekbe jutna.

Előre is köszi és kort írjatok!



2017. ápr. 25. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Hátha nem mondaná el hogy szűz és jól teljesít akkor egyértelmű nem derülne ki de ha a csaj rákérdez és azt mondja hogy szűz akkor szerintem a 50-60%-a visszafordulna mivel ők az egy éjszakásat élvezni akarják nem bénázni..stb :D
2017. ápr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha szexelnék vele akkor nekeü tök mindegy lenne
2017. ápr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De egyéjszaka alatt töb aktus is lehetséges, attól hogy az első 2 menet le megy 15 perc alatt még a 3.nál élheti a csaj/nő élete legintenzivebb orgazmusát...
2017. ápr. 25. 22:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem pont ez történt férfiként. :D (bár csak utána mondtam el neki)
2017. ápr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én pont így voltam egyszer :D hát kicsit béna volt :D
2017. ápr. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszer szívesen elvenném egy srác szüzességét.
2017. ápr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
most viccelsz? elég sok srác veszti el így a szüzességét
2017. ápr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!