Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, szeretitek ha nyalnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szeretitek ha nyalnak benneteket?

Figyelt kérdés
Van olyan aki nem szereti ha orálisan kényezteti párja? Mennyire tudod élvezni? El is tudsz menni tőle?

dec. 16. 15:24
A kérdező szavazást indított:
Szeretem ha nyalnak, de nem a legnagyobb élvezet nekem
Szeretem ha nyalnak, erősen felizgat, de nem tudok elmenni tőle
Szeretem ha nyalnak, el is tudok élvezni tőle
Nem élvezem ha nyalnak
38 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Férfi szavazhat? ( [link]
dec. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Szeretem. Csak sajnos kevés férfi csinálja alapból jól.
dec. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, le lettem pontozva, de nagy összegben fogadnék, hogy a szavazatok többsége férfiaktól jött.
dec. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
UI: Ezen az oldalon felesleges szavazást kiírni nőknek, mert úgy is a szavazók 90%-a kanos férfi lesz.
dec. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem szeretem, sosem szerettem. Ha nagyon ragaszkodik hozzá a pasi, elviselem, el is tudok menni úgy, még ha jóval több időbe is telik és nem is olyan intenzív, de az sosem a pasi érdeme, hanem nagyrészt az én melóm.
dec. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!