Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, nálatok alap egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok alap egy kapcsolatban, hogy szerettek nyalni, vagy szeretitek, ha nyalnak benneteket?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülye kérdés, de onnan merült fel, hogy hetero kapcsolatban is előfordul (még ha ritkán is), hogy van olyan lány, aki nem élvezi annyira,nem szereti ha nyalják, meg olyan pasi is van, aki hiába vonzódik a nőkhöz a nyalást nem szereti annyira, és megfogalmazódott bennem, hogy vajon a leszbikus kapcsolatokban előfordulhat e ilyesmi?:D Ugye gondolom itt eléggé alap a nyalakodás, de ha az egyik fél valamelyik formában nem szereti akkor tudjátok nélkülözni ezt vagy helyettesíteni vagy nem tudom?
2017. márc. 1. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én szeretek adni is és kapni is :D
2017. márc. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem nem alap, de jól esik. én meg nem nyalok :p
2017. márc. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem vagyok leszbikus és férfival élek párkapcsolatban, de szexuális értelemben biszex vagyok, voltam már lánnyal, de nálam az orális szex nemtől függetlenül alap oda-vissza.

Az ad egy plusz érzést, amit semmi mással szerintem nem lehet helyettesíteni. Szóval akár nőről, akár férfiról van szó, ha a másik részéről kizárt az orál, akkor nálam meg az adott illető van kizárva.

Szerintem alap egy kapcsolatban, hogy egyezzenek a szexuális igények, mert akkor fog működni a kapcsolat. Hogy amit adok, mert jólesik a másiknak, azt én is ugyanúgy visszakapjam.

2017. márc. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Persze, nálam/nálunk alap.Egyrészt imádom adni is és kapni is,másrészt ha egy leszbikus nő nem szereti a nyalást,az olyan paradoxon mintha egy heteró nő nem szeretné a behatolást.Tehát korlátozottak lennének az orgazmus okozásának módjai.De az előbbi eset ugyanlyan ritka szerintem mint az utóbbi.
2017. márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Igazából vannak olyan leszbikusok akik nem szeretik ha deréktől lefelé bármilyen formában hozzájuk érnek.Szóval náluk így kizárt,de meg kell nekik is találni a párjukat.Biztos van olyan .
2017. márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Azért fura egy olyan leszbikus lány aki nem szeret nyalni... akkor nála mina szex?
2017. márc. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én imádok adni és kapni is, mindent ami két nő között lehetséges, főleg mert (általában) egy lány sokkal jobban tudja mi esik jól egy másik lánynak, mint egy pasi.
2017. márc. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!