Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt olyan szituáció,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt olyan szituáció, hogy egy srác úgy szexelt veletek, hogy nem kívántátok, nem akartátok, aztán szex közben mégis elkezdtétek élvezni? Ez a személy a párotok volt vagy egy ismeretlen?

Figyelt kérdés
Jöhet az is, hogy ezt hány évesen éltétek meg.

dec. 18. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt rá példa, nem a párom volt, de nem teljesen ismeretlen, fél éve volt, 25 vagyok.
dec. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Parommal igen
dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt, ha nem kívánom akkor minek dugjak vele???
dec. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Persze, tobszor is. Nem vokt kedvem sexelni, de a paromnak igen, allt is a farka.. elkezdett dugni aztan megjott a kedvem menet kozben


Meg volt random pasival is buliban, nem kivantam, nem jott be, de azt mondta hazavisz ha megdughat s mar nem volt tomegkozlekedes...fajt mikor behatolt mert nem voltam eleg nedves hozza de a lokeseire egyre nedvesebb lettem s vegul hatalmasat elveztem meg o is belem. Aztan hazavitt ahogy igerte

dec. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#4 a k.rvázók álma, aki egy ingyen fuvarért dugható :D
dec. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
5. Hat ha nem visz haza nagyobb bajba kerulok....inkabb dugjon akkor meg...s vegul jol is jartam, nem csak a fuvarral... nagyon elveztem mikor mar bennem volt.. plus meg egy jo kis tapasztalatot szerezten
dec. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 jaja egy taxi áráért dugtál valakivel, egészségedre :D
dec. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7. Hat oda taxi nem jott volna 🤣 de ja egy fuvarért dugtam, nem banom egy cseppett se
dec. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
5 dugtak neg mar kevesebbert is csak ott bejottek a pasik
dec. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Volt. Egyik srác a baráti társaságunkból nyáron mikor starndon voltunk egy félreeső helyen nekinyomott a falnak elővette a farkát s elkezdte berakni. Mivel ugye fürdőruhában voltam könnyen hozzáfért a puncimhoz....én alapból nem akartam vele semmit, nem is az esetem... de mégis az lett a vége hogy mélyen bennem volt, durván dugott s belémélvezett. A legfurcsább azt volt, hogy elképesztő mód jólesett a farka a puncimba, nagyon jól kitöltött s elképesztő volt az egész. Bármennyire is nem gondoltam rá előtte szexuális értelemben, azóta összejárunk rendszeresen szexelni.
dec. 19. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!