Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek, ha megtudnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha megtudnátok, hogy a barátotok kutyával is szexel?

Figyelt kérdés

Titokban tartotta, de végül kiderült. Az egyik barátnőm megtalálta egy szexpartner keresőn, ott leveleztek, nem tudta a barátom, hogy ki ő. Kutyával rendelkező nőt vagy férfit keresett, kankutyát, akinek lehet bekapni a farkát és aki megdugja őt.

Nőket, férfiakat is keresett "minden jóra".


Engem sokkolt ez a tény, de legjobban ez a kutyás dolog.



dec. 19. 06:22
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Kirugnam mint kutyat szarni es feljelentenem allatkinzasert
dec. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Ezen nem is kellene gondolkodnom. Azonnal kidobnám. Undorító
dec. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
Sexelt, vagy sexelni akart?
dec. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Ez több szempontból is problémás.

Eleve maga az, hogy kutyával... jó, fiatalként én is majdnem összejöttem olyan csajjal, aki ha nem volt pasija, a kutyájával nyalatta magát, de azért most már nem mennék bele. De emellett meg még a hűség szikrája sincs meg benne. Társkeresőzik, miközben barátnője van? Azonnal lapát.

dec. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Ez azért igen vad sztori. Ezen nem sok mindent kell gondolkodni. Szembesíteném vele és lapát.
dec. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

3# Állítása szerint valamikor már szexelt kutyával és most újra keresi ezt az élményt.


Egyébként mindenkitől megkérdezném: ez hivatalosan állatkínzás? Lehet-e ilyenért feljelenteni valakit, ha bizonyítható, hogy megtette?

dec. 19. 14:46
 7/10 Oldfire ***** válasza:
80%
Többé már nem lenne a barátom.
dec. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Ha neked ez nem jön be , kicsit se akkor szakíts vele. Ha látsz benne némi izgalmat/fantáziát akkor meg beszéld meg vele.

Egyre tolodik ki a határ hogy mi az ami megbotránkoztatást vált ki az emberekből. Nem biztos hogy jól tudom de szerintem Német országban van állati bordélyház. Magyarországon van robor/műnökkel müködtetett kuplerály.


Pasidnak ez a vágya , ha ezt te nem akarod vele megélni akkor tudod mi a helyes válasz.

dec. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Azért azon is elgondolkodnék hogy a barátnőd aki észrevette a barátod , mit keresett egy animálszex -es társkereső oldalon ;-)
dec. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
9-es. Jogos. Szerintem össze kéne jöjjenek ők és akkor mindenki boldog 🤷🏼‍♂️
dec. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!