Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi tennétek, ha megtudnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tennétek, ha megtudnátok, hogy az új barátotokat az ex-barátnője rendszeresen dugta felcsatolhatós műfarokkal?

Figyelt kérdés

Kb. a 10. szex után a lakásában, mikor teljesen kihúzza az egyik fiókot, így leesik a földre, kiborul a tartalma és véletlenül meglátjátok a felcsatolhatósat a hámjával együtt, amit nem tud kimagyarázni nektek, emiatt kénytelen bevallani mindent.

Folytatnátok vele a kapcsolatot vagy ez a dolog annyira megrémítene titeket, hogy nem tudnátok feldolgozni, és inkább szakítanátok?


2018. júl. 26. 16:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Semmit

Ex pasimat rendszeresen dugtam

Mostani páromnak nincs ilyen vágyai

De ha ki derülne vagy épp szeretné ki próbálni

Vagy újra szeretné így is csinálni mint régen az ex nővel

Akkor szívesen leszek partner ebben is


24N

2018. júl. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
*MIT tennétek" Kimaradt az első szó végéről a T betű. :(
2018. júl. 26. 16:25
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem megremitene, egyszeruen undoritonak tartanam es azert nem folytatnam a kapcsolatot xd "nem tudnatok feldolgozni" ezen jot nevettem XdDDD
2018. júl. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%
Raknák ők is. Simán. 2018 van. Elfogadás meg felvilágosodás. Most komolyan napi fingóvibri kérdés lesz a napidörrentő helyett?
2018. júl. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
Én elzavarnám. Nekem férfire van szükségem nem egy agyilag zokni emberre
2018. júl. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Én páromat is izgatta a dolog, mondtam, hogy jó, rendeljen egy felcsatolhatóst. Amilyen béna volt elég nagy méretűt rendelt, így azzal kellett megdugnom, többé nem kérte. :D


22/l

2018. júl. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Hmmm....én is megdugnam
2018. júl. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Megdugnám én is, amúgy is régi vágyam lenne így a párom fölé kerekedni.
2018. júl. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Sajnálnám, hogy nem én vagyok az első aki megteszi.
2018. júl. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Jaj kérdező nem legyél már ennyire ostoba. A férfiaknak nagy örömforrás a prosztata izgatása, tényleg elítéled emiatt?
2018. júl. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!